Sony Catalyst Production Suite 2018

Sony Catalyst Production Suite 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2018.2
Dosya Boyutu392,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi5 Mayıs 2020
Binance

Sony Catalyst Production Suite 2018 İndirSony Catalyst Production Suite 2018, etkileyici sonuçlar elde etmenizi sağlayacak hem ön hem de işlem sonrası çekimler için kullanılan araçlarla donatılmış etkileyici bir pakettir. Kaliteden ödün vermeden son ürünü elde etmek için zamandan kazandıracak, ön işleme ve düzenleme yetenekleri gibi gelişmiş düzeltme araçlarına sahiptir.

Sony Catalyst Production Suite 2018, Katalizör Hazırlama ve Katalizör Düzenleme’yi içeren iki farklı programa sahiptir. Catalyst Prepare, çeşitli farklı kamera modelleriyle yakalanan ve çeşitli bellek kartlarında saklanan ortam formatı çeşitliliğiyle uyumluluğu garanti eder. Catalyst Prepare, temel renk ayarlama seçeneklerini sağlayarak düzenlemenin ön işlemesini sağlar. Önemsiz parçaları kesmenizi ve alt klipler oluşturmanızı sağlayan işaretleme ve kesme özelliklerine de sahiptir.

Sonuçları çeşitli biçimlere aktarabilir ve daha fazla geliştirmek için Catalyst Düzenleme ile içe aktarabilirsiniz. Catalyst Edit, Sony, RAW, 4K ve HD videoları destekler ve güzel videolar oluşturmak için ihtiyacınız olan kesme ve işleme öncesi araçlarını sunar. Dinamik aralık görüntüleriyle kolayca çalışabilir ve dalgalanmayı destekleyen sezgisel bir zaman çizelgesini bütünleştirir, canlı önizleme ve ses karıştırma özellikleriyle donatılmıştır. Sonuç olarak Sony Catalyst Production Suite 2018, etkileyici sonuçlar elde etmenizi sağlayan ön ve son işlem görüntüleri için araçlar içeren etkileyici bir programdır. Diğer bir video düzenleme programı olan Adobe Premiere Pro CC 2019‘u da sitemizden indirerek deneyebilirsiniz.
Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

Sony Catalyst Production Suite 2018’in Özellikleri: (Aşağıda ücretsiz indirme işlemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler var.)

  • Etkileyici sonuçlar elde etmenizi sağlayacak, hem ön hem de işlem sonrası çekimler için kullanılan araçlarla donatılmış etkileyici bir video düzenleme paketidir.
  • Kaliteden ödün vermeden son ürünü elde etmek için zamanı en aza indirecek düzenleme işlemlerinin yanı sıra ön işleme için gelişmiş düzeltme araçlarına da sahiptir.
  • Catalyst Prepare ve Catalyst Edit‘i içeren iki farklı program var.
  • Çeşitli kamera modelleriyle çekilen ve çeşitli bellek kartlarında saklanan ortam formatı çeşitliliği ile uyumluluğu sağlar.
  • Temel renk ayarlama seçeneklerini sağlayan ön işleme düzenlemesini sağlar.
  • Önemsiz parçaları kesmenize ve alt klipler oluşturmanıza olanak vermek için işaretleme ve kesme özelliğine sahiptir.
  • Sonuçları çeşitli biçimlere aktarabilir ve daha fazla geliştirmek için Catalyst Düzenleme‘ye içe aktarabilirsiniz.

Sony Catalyst Production Suite 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.