Smadav Pro 2020

Smadav Pro 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv13.5.0
Dosya Boyutu5,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi18 Nisan 2020
Binance

Smadav Pro 2020 İndirSmadav Pro 2020, bilgisayarınızın her zaman korunması için gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlayan etkileyici bir programdır. Bu program tema rengini ve arayüz büyütme/yeniden boyutlandırmayı değiştirmenizi ve yönetici şifresi ayarlamanızı sağlar. Dilerseniz diğer bir antivirüs programı olan Avast Premier Antivirus 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Smadav Pro 2020, sisteminzi virüslerden korumanız için size yardımcı olur, ayrıca birincil antivirüs programı olarak da kullanıldığında herhangi bir eksiklik hissetmezsniz. Bu program, pasif modu seçtiğinizde dosyaları indirirken veya çalıştırırken herhangi bir etkide bulunmaz. Bu yazılımın temel amacı, USB koruması ve çevrimdışı olarak virüsleri algılaması için içerdiği zengin virüs veritabanı ile sisteminizi tehditlerden çok daha güçlü korumaktır. Kesin bir not olarak, Smadav Pro’nun bilgisayarınızın her zaman korunması için gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlayan etkileyici bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Smadav Pro 2020’nin Özellikleri: (Smadav Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Bilgisayarınızın her zaman korunması için gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlayan etkileyici bir programdır.
  • Bu programın tema rengini ve arayüz büyütme/yeniden boyutlandırmasını değiştirebilirsiniz.
  • Yönetici şifresi belirleyebilirsiniz.
  • Sisteminzi virüslerden korumanız için size yardımcı olur, ayrıca birincil antivirüs programı olarak da kullanıldığında herhangi bir eksiklik hissetmezsniz.
  • Pasif modu seçtiğinizde dosyaları indirirken veya çalıştırırken herhangi bir etkide bulunmaz.
  • Bu yazılımın temel amacı, USB koruması ve çevrimdışı olarak virüsleri algılaması için içerdiği zengin virüs veritabanı ile sisteminizi tehditlerden çok daha güçlü korumaktır.

Smadav Pro 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Smadav Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.