Smadav Pro 2019

Smadav Pro 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm12.5.0
Dosya Boyutu1.50 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi1 Nisan 2020
Binance

Smadav Pro Antivirüs 2019 İndirSmadav Pro 2019 size gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlayan ve böylece bilgisayarınızın her zaman güvende olmasını sağlayabilen çok kullanışlı bir programdır. Bu etkileyici program, mevcut antivirüs programınız için size yardımcı olur, ayrıca birincil program olarak da kullanılabilir. Dilerseniz diğer bir antivirüs programı olan Eset Nod32 Antivirüs 11 programını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Smadav Pro 2019, taramayı seçerseniz İnternet’teki en popüler test dosyalarını tespit eder ve indirirken veya hatta çalıştırırken müdahale etmez. Bu programın asıl amacı, çevrimdışı tespit için USB koruması ekleyerek işlemlerden daha güçlü bir koruma planı oluşturmanıza yardımcı olmaktır. Smadav Pro 2019‘a cevap veren kullanıcılar çok olumlu değil ve görsel olarak olduğu kadar işlevsel olarak da bu program tarafından etkileyici değiller. Sonuçta Smadav Pro 2019, gerçek zamanlı antivirüs koruması için kullanılabilecek bir programdır. Diğer antivirüs ve güvenlik programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

  • Size gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlayan ve böylece bilgisayarınızın her zaman güvende olmasını sağlayabilen çok kullanışlı bir programdır.
  • Mevcut virüsten koruma programınız için size yardım sağlar, ayrıca birincil program olarak da kullanılabilir.
  • Taramayı seçerseniz ve indirirken ve hatta çalıştırırken müdahale etmiyorsanız, İnternet’teki çoğu test dosyasını tespit eder.
  • Bu programın temel amacı, çevrimdışı tespit için USB koruması ekleyerek işlemlerden daha güçlü bir koruma planı oluşturmanıza yardımcı olmaktır.

Smadav Pro 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Smadav Pro 2019’u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Winodows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üzeri.