SketchUp Pro 2020

SketchUp Pro 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.0.363
Dosya Boyutu215,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi19 Şubat 2020
Binance

SketchUp Pro 2020 İndirSketchUp Pro 2020, kullanıcıların yeni modeller tasarlamalarını sağlayan gelişmiş bir programdır. Kullanıcılar, fazla çaba ve zaman harcamadan yüksek kaliteli, net ve karmaşık olmayan modeller tasarlayabilir. Fikrinizi bir model taslağına dönüştürmek için gerekli tüm araçlara ve özelliklere sahiptir. SketchUp projenizi görselleştirmek için harika bir programdır. Bu program mühendisler ve geliştiriciler tarafından da yaygın olarak kullanılmaktadır. Dilerseniz SketchUp Pro‘nun eski sürümü olan SketchUp Pro 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

SketchUp Pro 2020, kullanıcıların kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde modellemelerine olanak tanıyan profesyonel bir araç setine sahiptir. Kullanıcılar, yüksek kaliteli ve net görsellere sahip bir düzenleyici içeriğinden karmaşık yüzeyli modeller de tasarlayabilir. Kullanıcıların DWG, 3DS, Kmz, JPG ve daha birçok formatta verilerini içe aktarmalarını sağlar. Zoom, daireler, silme, renk ve çok daha fazlası gibi tüm standart özellikleri içerir. Program, ağaçlar, kapılar, arabalar, pencereler, nesneler ve çok daha fazlası gibi önceden tasarlanmış şablonlar ve modellere sahiptir. Projenizi desteklenen 2D, 3D, MOV veya AVI gibi dosya formatlarıyla dışa aktarabilirsiniz. Diğer 3D CAD programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

SketchUp Pro 2020’nin Özellikleri: (SketchUp Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Modeller tasarlayabilir ve geliştirebilirsiniz.
  • Basit ve kullanımı kolaydır.
  • Araçlar eski sürüme nazaran daha iyi optimize edilmiştir.
  • Verimli ve güvenilirdir.
  • Önceden tasarlanmış şablonlar ve modellere sahiptir.
  • Hazır ihracat ve ithalat modelleri sunar.
  • Renkleri, yakınlaştırmayı, çizgi çizmeyi ve daha fazlasını düzenleyebilirsiniz.

SketchUp Pro 2020 için Sistem Gereksinimleri: (SketchUp Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.