SketchUp Pro 2019

SketchUp Pro 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümx64 v19.0.685
Dosya Boyutu536,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi10 Nisan 2020
Binance

SketchUp Pro 2019 İndirSketchUp Pro 2019, zengin özellikli düzenleyici, etkileyici sunumlar oluşturmak için düzen tasarımcısı ve modellerinizi kişiselleştirmek için Stil oluşturucu ile donatılmış profesyonel kullanıcılar için çok kullanışlı ve güçlü bir 3D modelleme programıdır. Dilerseniz SketchUp Pro’nun diğer bir sürümü olan SketchUp Pro 2018‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

SketchUp Pro 2019, 3 boyutlu nesneleri sıfırdan tasarlamanıza izin veren yerleşik bir düzenleyiciyle donatılmıştır. Editör 3ds, DWG, JPG, PNG, PSD, TIF, TGA ve diğer birçok dosya formatından veri almanıza izin verir. Size, her düzenleme aracıyla ilgili ayrıntılı bilgiler sunar; böylece acemiler bile, özel parametreleri ayarlamayı minimum çabayla öğrenebilirler. Serbest tasarımlar çizmenize, yayları, çizgileri, dikdörtgenleri, daireleri ve çokgenleri vb. Yerleştirmenize olanak tanır. Ayrıca, orijinal olanlardan üniform bir mesafede çizgilerden kopyalar oluşturabilir ve bileşenleri hareket ettirebilir, döndürebilir, esnetebilir, deforme edebilir veya kopyalayabilirsiniz. SketchUp Pro 2019, geometrinin bölümlerini yeniden boyutlandırmanıza ve genişletmenize, kılavuzlar oluşturmanıza, metin mesajları yerleştirmenize ve nesnelere renk eklemenize olanak sağlar. Sonuçta SketchUp Pro 2019, modellerinizi kişiselleştirmek için zengin özellikli bir düzenleyici, düzen tasarımcısı ve Stil oluşturucu ile donatılmış çok kullanışlı ve güçlü bir 3D modelleme programıdır. Diğer eğitim programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

SketchUp Pro 2019’un özellikleri: (SketchUp Pro 2019’u ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Modellerinizi kişiselleştirmek için zengin özellikli bir düzenleyici, düzen tasarımcısı ve Stil oluşturucu ile donatılmış çok kullanışlı ve güçlü bir 3D modelleme programıdır.
  • En baştan 3B nesneleri tasarlamanıza izin veren yerleşik bir düzenleyici ile donatılmıştır.
  • 3ds, DWG, JPG, PNG, PSD, TIF, TGA ve diğer birçok dosya biçiminden veri almanıza izin verir.
  • Her düzenleme aracı hakkında size ayrıntılı bilgi sunar, böylece acemiler bile özel parametreleri ayarlamayı minimum çabayla öğrenebilirler.
  • Serbest tasarımlar çizmenize, yayları, çizgileri, dikdörtgenleri, daireleri ve çokgenleri vb. Yerleştirmenize olanak sağlar.
  • Ayrıca, orijinal olanlardan üniform bir mesafede çizgilerden oluşan bir kopya oluşturabilir ve bileşenleri hareket ettirebilir, döndürebilir, esnetebilir, deforme edebilir veya kopyalayabilirsiniz.
  • Geometrinin bölümlerini yeniden boyutlandırmanıza ve genişletmenize, kılavuzlar oluşturmanıza, metin mesajları yerleştirmenize ve nesnelere renk eklemenizi sağlar.

SketchUp Pro 2019 için Sistem Gereksinimleri: (SketchUp Pro 2019‘u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 700 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.