SketchUp Pro 2018

SketchUp Pro 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv18.0.16975
Dosya Boyutu177,37 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi27 Ocak 2020
Binance

SketchUp Pro 2018 İndirSketchUp Pro 2018, çok basit, temiz ve sezgisel bir çalışma ortamında 3D modelleri düzenlemenin yanı sıra oluşturmanıza izin veren kullanışlı bir uygulamadır. 3D nesnelerini sıfırdan tasarlamanıza olanak tanıyan yerleşik bir editöre, modellerinizi farklı stillerle özelleştirmek için bir Stil oluşturucuya ve 3B modelleri birleştirmek için bir düzen tasarımcısına sahiptir. SketchUp Pro 2018, 3DS, JPG, PSD, TGA, PNG, KMZ ve DWG vb. Verileri içe aktarmanıza izin verir. Her düzenleme aracı hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. SketchUp Pro 2018, acemilerin kolayca bu programın kullanımını öğrenebilmeleri için tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Dilerseniz SketchUp Pro‘nun yeni sürümü olan SketchUp Pro 2019‘u sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

SketchUp Pro 2018 ayrıca serbest tasarımlar çizmenizi sağlar. Yaylar, dikdörtgenler, daireler, çokgenler ve çizgiler eklemenize olanak tanır. Ekstra olarak nesneleri çekerek ve iterek 3D modellerinize hacim ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Geometrinin farklı bölümleri yeniden boyutlandırılabildiği kadar uzatılabilir ve ayrıca mesafeleri de ölçebilir, aynı zamanda kılavuzlar veya noktalar da oluşturabilir. Coğrafi konum ekleyebilir ve modeli Google Earth’te görüntüleyebilir, projeyi kolayca 3DS, PDF, OBJ, DWG, EPS, JPG veya farklı bir dosya biçiminde yazdırabilir ve dışa aktarabilirsiniz. Bir düzen tasarımcısı, başlıkları kolayca ekleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz 3D model sunumları oluşturmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir özellik topluluğu içerir. Bir modele veya çizim sahnesine uygulanabilecek stilleri oluşturmak için yararlı olan çeşitli farklı işlevler sağlayacak bir Stil Oluşturucu bulunmaktadır. Sonuç olarak, SketchUp Pro 2018‘in tasarımınız ve stiliniz için size yardımcı olması için eksiksiz bir araç seti sunan güvenilir bir program olduğunu söyleyebiliriz.
Diğer eğitim programları ve dosyaları için tıklayın.

NOT: Program sadece x64 bit sistemlerde çalışır.

SketchUp Pro 2018’in Özellikleri:

  • Çok basit ve temiz bir ortamda 3D modeller oluşturmanıza ve düzenlemenize izin veren kullanışlı bir program.
  • 3B nesnelerini sıfırdan tasarlamanıza olanak sağlayacak yerleşik bir editörü de var.
  • Modellerinizi farklı stillerle özelleştirmek için  Style Builder özelliği bu sürüme dahil edilmiş.
  • 3D modelleri birleştirmek için bir düzen tasarımcısı da bu sürümde var.
  • Verileri 3DS, PSD, TGA, PNG, KMZ ve DWG‘den içe aktarmanızı sağlar.

SketchUp Pro 2018 için Sistem Gereksinimleri: (SketchUp Pro 2018 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.