Shadow Defender 1.4

Shadow Defender 1.4 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm1.4.0.680
Dosya Boyutu3,71 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi2 Şubat 2020
Binance

Shadow Defender 1.4 İndirShadow Defender, bilgisayarınızı farklı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan, sisteminizin ayarlarını ve içeriğini değiştirebilen veya değiştirebilecek birçok farklı tehdit türünden korumak için geliştirilmiş güvenilir ve kullanışlı bir programdır. Shadow Defender kullanımı çok kolay bir programdır. Shadow Defender, sanal ortama çok benzeyen Gölge Modu olarak bilinen kullanıcı tanımlı sistem sürücülerini kullanarak orijinal bilgisayar sisteminizin bir klonunu oluşturacaktır. Bununla birlikte, Gölge Modunda uygulanan tüm virüs saldırıları ve ayarları sisteminizi kapatacağınız anda anında atılacaktır. Bu program size, Kapatma Sırasında Gölge Moduna girmeniz için iki farklı yöntem sunacaktır, böylece tercih ettiğiniz seçenekle Gölge Moduna girmenize izin verir. Gölge Modundan çıkarılacak belirli klasörleri ve dosyaları belirtmenize izin verir, böylece koruma ortamından çıktığınızda bile yapmış olabileceğiniz tüm değişiklikleri koruyabilirsiniz. Dışlama listesine çeşitli farklı kayıt defteri öğeleri de eklenebilir, böylece tüm değişiklikler bunlara uygulanır. Shadow Defender, PC’nizi virüs saldırılarına karşı koruyacak kullanışlı bir programdır. Diğer bir antivirüs yazılımı olan MalwareBytes Anti-Exploit Premium programını da deneyebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

NOT: Shadow Defender hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerde sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde çalışır. Kurulum esnasında bit sürümü uyuyor mu diye düşünmenize gerek kalmaz tamamıyla uyumludur.

Shadow Defender Özellikleri:

  • Bilgisayarınızı farklı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer pek çok tehdit türünden korumak için geliştirilmiş kullanışlı bir programdır.
  • Shadow Defender‘ın geliştirilmiş kullanıcı arayüzü sayesinde kullanımı kolaydır.
  • Gölge Modu olarak bilinen kullanıcı tanımlı sistem sürücülerini kullanarak orijinal bilgisayar sisteminizin bir klonunu oluşturur.
  • Gölge Moduna girmek için iki farklı yöntem sunar.
  • Gölge Modundan hariç tutulacak belirli klasörleri ve dosyaları belirtmenize olanak sağlar.

Shadow Defender Sistem Gereksinimleri: (Shadow Defender ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.