set.a.light 3D STUDIO

set.a.light 3D STUDIO İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv2.00.11
Dosya Boyutu1,85 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi23 Haziran 2020
Binance

set.a.light 3D STUDIO İndirset.a.light 3D STUDIO, fotoğrafçılar için heybetli bir aydınlatma programıdır. Profesyonel bir fotoğrafçıysanız, aydınlatmanın iyi fotoğraflar çekmek için önemli bir rol oynadığını ve bu programın en iyi aydınlatmayı sağlamanızayardımcı olduğunu bileceksiniz. Dilerseniz diğer bir fotoğraf düzenleme / oluşturma programı olan Adobe Photoshop CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

set.a.light 3D STUDIO, tercih ettiğiniz ışık ayarlarınızı oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm ayrıntıların yanı sıra tüm ekipmanların bulunduğu sanal bir fotoğraf stüdyosudur. Çekim başlamadan önce bile fikirlerinizi deneyebilirsiniz. Tüm ekipmanlar tek bir programda paketlenmiştir. Sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip olup tüm özellikler fotoğrafçıların ihtiyaçlarına göre tasarlandı ve günlük işlerinizde devrim yaratmanızı sağlar. set.a.light 3D STUDIO, özelleştirilebilir modellerin yanı sıra yüksek çözünürlüğe sahiptir. Modeller son derece gerçektir ve yeni ışık hesaplamasıyla mükemmel şekilde uyum sağlayacak. Bu program, radyasyon davranışını karmaşık algoritmalar aracılığıyla taklit eden geliştiriciler tarafından geliştirilen özel bir gerçek ışık verilerini kullanır. Sonuçta 3D STUDIO, fotoğrafçılar için etkileyici bir aydınlatma simülasyonudur. Diğer fotoğraf düzenleme / oluşturma programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

set.a.light 3D STUDIO’nun Özellikleri: (set.a.light 3D STUDIO‘yu ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Fotoğrafçılar için etkileyici bir ışıklandırma simülasyonudur.
  • Tercih ettiğiniz ışık ayarlarınızı oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm detayların yanı sıra donanımın bulunduğu sanal bir fotoğraf stüdyosudur.
  • Çekim başlamadan önce bile fikirlerinizi deneyebilirsiniz.
  • Sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip olup tüm özellikler fotoğrafçıların ihtiyaçlarına göre tasarlandı ve günlük işlerinizde devrim yaratmanızı sağlar.
  • Özelleştirilebilir modellerin yanı sıra yüksek çözünürlüğe de sahiptir.
  • Radyasyon davranışını karmaşık algoritmalar yoluyla taklit eden geliştiriciler tarafından geliştirilen özel bir gerçek ışık verisini kullanır.

set.a.light 3D STUDIO için Sistem Gereksinimleri: (set.a.light 3D STUDIO‘yu ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core i3 veya üstü.