set.a.light 3D STUDIO
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Türkçe

Sürüm:

v2.00.11

RAR Şifresi:

programindirsene.com

set.a.light 3D STUDIO Ücretsiz İndir

Paul KELLERMAN
23 Ara 2018
Yorum Yok

set.a.light 3D STUDIO İndirset.a.light 3D STUDIO, fotoğrafçılar için heybetli bir aydınlatma programıdır. Profesyonel bir fotoğrafçıysanız, aydınlatmanın iyi fotoğraflar çekmek için önemli bir rol oynadığını ve bu programın en iyi aydınlatmayı sağlamanızayardımcı olduğunu bileceksiniz. Dilerseniz diğer bir fotoğraf düzenleme / oluşturma programı olan Adobe Photoshop CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

set.a.light 3D STUDIO, tercih ettiğiniz ışık ayarlarınızı oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm ayrıntıların yanı sıra tüm ekipmanların bulunduğu sanal bir fotoğraf stüdyosudur. Çekim başlamadan önce bile fikirlerinizi deneyebilirsiniz. Tüm ekipmanlar tek bir programda paketlenmiştir. Sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip olup tüm özellikler fotoğrafçıların ihtiyaçlarına göre tasarlandı ve günlük işlerinizde devrim yaratmanızı sağlar. set.a.light 3D STUDIO, özelleştirilebilir modellerin yanı sıra yüksek çözünürlüğe sahiptir. Modeller son derece gerçektir ve yeni ışık hesaplamasıyla mükemmel şekilde uyum sağlayacak. Bu program, radyasyon davranışını karmaşık algoritmalar aracılığıyla taklit eden geliştiriciler tarafından geliştirilen özel bir gerçek ışık verilerini kullanır. Sonuçta 3D STUDIO, fotoğrafçılar için etkileyici bir aydınlatma simülasyonudur. Diğer fotoğraf düzenleme / oluşturma programları için Grafik Tasarım kategorimizi ziyaret edin.

set.a.light 3D STUDIO’nun Özellikleri: (set.a.light 3D STUDIO‘yu ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Fotoğrafçılar için etkileyici bir ışıklandırma simülasyonudur.
 • Tercih ettiğiniz ışık ayarlarınızı oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm detayların yanı sıra donanımın bulunduğu sanal bir fotoğraf stüdyosudur.
 • Çekim başlamadan önce bile fikirlerinizi deneyebilirsiniz.
 • Sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip olup tüm özellikler fotoğrafçıların ihtiyaçlarına göre tasarlandı ve günlük işlerinizde devrim yaratmanızı sağlar.
 • Özelleştirilebilir modellerin yanı sıra yüksek çözünürlüğe de sahiptir.
 • Radyasyon davranışını karmaşık algoritmalar yoluyla taklit eden geliştiriciler tarafından geliştirilen özel bir gerçek ışık verisini kullanır.

set.a.light 3D STUDIO için Sistem Gereksinimleri: (set.a.light 3D STUDIO‘yu ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core i3 veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?