SamDrivers 18

SamDrivers 18 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm18.7
Dosya Boyutu566 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi3 Şubat 2020
Binance

SamDrivers v18.7 İndirSisteminiz için sürücüler sunan, bilgisayarınızın donanım bileşenleri ile düzgün ve verimli bir şekilde çalışan yazılım paketleri sunuyoruz. DriverPack, şu anda mevcut olan en iyi sürücü paketlerinden biri olarak kabul edilen bir örnektir. DriverPack Solution‘ın yanı sıra güncellenmiş sürücüleri sağlayan birçok başka yazılım paketi de var ve SamDrivers bunlardan birisidir. Otomatik güncel sürücüler yüklendiğinden, sisteminiz için kapsamlı bir çözüm sunuyor. Bugün SamDrivers 18.7 versiyonunu inceleyeceğiz. Herhangi bir yazılım ürününde en önemli süreçlerden birisi kurulumudur. SamDrivers 18.7 katılımsız ve otomatik bir kurulum sürecine sahip, karmaşık olmaması ve zamanınızdan çalmaması BÜYÜK artılarından birisi. Yükleme işlemi tamamlandığında, bu program eksik ve güncel olmayan sürücüleri bulmak için bilgisayarınızı / dizüstü bilgisayarınızı hızlı bir şekilde tarar. Hangi bir sürücünün eksik veya güncel olmadığı belirlendikten sonra, sürücüyü kurmak için size en iyi seçeneği sunacaktır. Ayrıca çok dilli çok dilli bir arayüze sahip olduğundan, dil sorunu yaşamazsınız ve herkes kolaylıkla kullanabilir. Bu program ile sürücüler yüklemek veya güncellemek, tüm işlemi otomatik ve hızlı bir şekilde gerçekleştireceği için değerli zamanınızı boşa harcamamanızı sağlayacaktır. Diğer bir sürücü güncelleme programı olan Driver Booster Pro yazılımını da deneyebilirsiniz.
Diğer driver güncelleme programları için Donanım kategorimizi inceleyin.

SamDrivers v18.7 Özellikleri: (Aşağıda, SamDrivers v18.7 ücretsiz indirme sonrasında karşılacağınız bazı göze çarpan özellikler var.)

  • Basit ve hızlı kurulum süreci sayesinde her kesimden kullanıcı rahatlıkla kurulumu gerçekleştirebilir.
  • Sisteminizdeki eksik ve güncel olmayan sürücüler için otomatik olarak tarar ve güncelleme işlemini yapar.
  • Kullanıcı dostu ve çok dilli arayüzü sayesinde uluslararası kullanıcılar arasında çok popüler bir programdır.
  • Değerli zamanınızı boşa harcamaz ve işlemlerin büyük kısmını kendisi otomatik yapar.
  • Tüm Windows sürümlerini desteklediği için her cihazda kullanabilirsiniz.

SamDrivers için Sistem Gereksinimleri: (SamDrivers v18.7 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 12 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.