ReviverSoft Driver Reviver

ReviverSoft Driver Reviver İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm5.25.6.2
Dosya Boyutu16,35 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi2 Şubat 2020
Binance

ReviverSoft Driver Reviver İndirReviverSoft Driver Reviver, bilgisayarınızın donanım bileşenlerinin ilk zamanlardaki performansını geri kazanması için sürücülerinizi güncellemenize yardımcı olan kullanışlı bir programdır. Bu program, tüm sürücülerinizin kontrol edilmesini, güncellenmesini ve yedeklenmesini sağlar. Bu program ile mevcut sürücülerinizin yeni sürümlerini kolayca arayabilir ve işletim sisteminiz tarafından bulunamayan sürücüleri bile bulabilirsiniz. ReviverSoft Driver Reviver programının üst kısmında bulunan çentik üzerinden sürücü desteği, güvenlik ve yardım kılavuzları gibi bir sürücü güncelleyicinin tüm özelliklere erişebilirsiniz. ReviverSoft Driver Reviver size sadece kötü amaçlı yazılım içermeyen OEM sürücüleri sunar ve böylece bilgisayarınızın genel güvenliğini korumuş olur. Hemen hemen tüm olası sürücü sorunları bu program ile halledebilirsiniz. Programnın sisteme kurulduktan sonra bu eski ve eksik sürücüler için sistem taraması yapar ve tüm sürücüleri güncellemeden önce tam bir sistem yedeği alır böylece beklenmedik bir durumda tüm dosyalarınız güvence altında olur. ReviverSoft Driver Reviver sürücülerinizi güncellemek için çok kullanışlı bir programdır. Diğer bir driver güncelleme aracı olan Driver Booster Pro programını da sitemizden indirerek deneyimleyebilirsiniz.
Diğer sürücü güncelleme programları için Donanım kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu driver güncelleme programı hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerle uyumludur ve sorunsuz çalışır.

ReviverSoft Driver Reviver Özellikleri:

  • Sürücüleri güncellemek için kullanışlı bir programdır.
  • Sisteminizin donanım bileşenlerinin tam işlevselliğini ve performansını geri yükler.
  • Tüm sürücülerinizin kontrol edildiğini, güncellendiğini ve yedeklendiğini garanti eder.
  • Tüm sürücüleri sistemizin ve işletim sisteminizin özelliklerine göre indirir ve otomatik olarak kurar, bu sayede size hiçbir noktada sorumluluk bırakmadan işini halleder.
  • Üst çentik, sürücü desteği, güvenlik ve yardım kılavuzlarına ulaşmanızı sağlar.
  • Yalnızca orijinal sürücüleri sağladığından, bilgisayarınızın genel güvenliğini artırır.

ReviverSoft Driver Reviver Sistem Gereksinimleri: (ReviverSoft Driver Reviver ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 30 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 300 MHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.