PhotoScape X Pro 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v4.0.2

RAR Şifresi:

programindirsene.com

PhotoScape X Pro 2020 İndir

Paul KELLERMAN
21 May 2020
Yorum Yok

PhotoScape X Pro 2020 İndirPhotoScape X Pro 2020, animasyonlu GIF’ler oluşturmak, fotoğrafları düzenlemek ve RAW formatlarını dönüştürmek için kullanılan etkileyici bir programdır. Bu programın kurulum sürecini tamamlandıktan sonra kullanıcı dostu bir arayüzle karşılaşacaksınız. Dilerseniz diğer bir fotoğraf düzenleme programı olan Ashampoo Photo Commander 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

PhotoScape X Pro 2020 ‘nin ana penceresi basit ve çeşitli modülleri temsil eden animasyonlu simgeleri olan bir daireyi çevreler. Bunlardan herhangi birine tıklamak, hangi işlemin seçildiğine bakılmaksızın tanıdık pencereler getirecektir. Tüm kullanıcıların herhangi bir güçlükle karşılaşmadan PhotoScape’i kullanabilmesini sağlayan kapsamlı yardım içerikleri ile donatılmıştır. Fotoğraflarınızı kolayca yönetebilmeniz ve düzenleyebilmeniz için çok sayıda seçeneğe sahiptir. Bu fotoğrafları yeniden boyutlandırabilir, kırpabilir, döndürebilir ve çevirebilirsiniz. Ayrıca keskinliği, parlaklığı, kontrastı ve arka plan ışığını da ayarlayabilirsiniz. Sonuç olarak PhotoScape X Pro 2020, animasyonlu GIF’ler oluşturmak, fotoğrafları düzenlemek ve RAW formatlarını dönüştürmek için kullanılan etkileyici bir programdır. Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi ziyaret edin.

PhotoScape X Pro 2020’nin Özellikleri: (PhotoScape X Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • GIF’ler oluşturabilir ve fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.
 • RAW formatlarını dönüştürebilirsiniz.
 • Çok basit ve kolay bir kurulum süreci ile donatılmıştır.
 • Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
 • Tüm kullanıcıların herhangi bir güçlükle karşılaşmadan PhotoScape’i kullanabilmesini sağlayan kapsamlı yardım içerikleri ile donatılmıştır.
 • Fotoğraflarınızı kolayca yönetebilmeniz ve düzenleyebilmeniz için çok sayıda seçeneğe sahiptir.
 • Fotoğrafları yeniden boyutlandırmanızı, kırpmanızı, döndürmenizi ve çevirmenizi sağlar.
 • Keskinliği, parlaklığı, kontrastı ve arka plan ışığını da ayarlayabilirsiniz.

PhotoScape X Pro 2020 için Sistem Gereksinimleri: (PhotoScape X Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 250 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?