Perfect XP

Perfect XP İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümPerfect x86
Dosya Boyutu672 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi24 Ocak 2020
Binance

Windows Perfect XPWindows XP, sadeliği ve stabil çalışması nedeniyle Microsoft‘un en çok kullanılan işletim sistemi olmuştur. 2001’den bu yana Windows XP, liderliğini korudu. Windows birçok yeni sürümle gelse de, Windows XP hala azımsanmayacak bir kullanıcı kitlesi tarafından hala kullanılmakta. İşletim sistemi on yıldan daha eski olduğundan bu işletim sisteminin kullanıcılar tarafından geliştirilen pek çok sürümü ortaya çıktı. Bugün bunlardan birini Windows Perfect XP işletim sistmeini gözden geçireceğiz. Siyah temaları, insanların çoğunun tercih ettiği ve beğenerek kullandığı bir tercih. Birçok insan da gözlerini parlak renk ağırlıklı temalara göre daha az yorduğu için siyah temaları tercih ediyor. Sadece Windows Perfect XP sürümünde değiştirilmiş temalar değil, aynı zamanda birçok yeni özellik de bu sürümde yer alıyor.

Müziğinizi saklamanız için size birçok harika yeni yol gösterecek Windows Media Player 11‘in eklenmesi gibi. Farklı TV şovlarını kaydedebilir, bunları oynatabilir ve diğer taşınabilir cihazlarla aktarabilirsiniz. Internet Explorer 8 de bu sürüme dahil edilmiştir. Ayrıca 200MB’den fazla CPU, LAN, WLAN ve SATA sürücüleri de içeriyor. Windows XP Perfect‘te önyükleme işlemi, normal XP işletim sistemine kıyasla çok daha hızlıdır. Artık eskimiş olan gereksiz dosyalar, Windows XP Perfect‘i biraz daha güvenliksiz hale getiren dosyalar bu işletim sisteminden kaldırıldı ve normal XP işletim sisteminden daha kısa sürede yükleniyor. Windows XP Perfect işletim sistemini kolay kullanabilmeniz için kapsamlı bir rehber de eklenmiş, opsiyonel olarak kurulumdan sonra inceleyebilirsiniz.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: Perfect XP’nin x64 bit sürümü yoktur, x64 bit XP kullanmak istiyorsanız sitemizden herhangi bir XP sürümünü indirebilirsiniz.

Windows Perfect XP Özellikleri:

  • Önyüklemesi çok hızlıdır.
  • Windows Media Player 11 yüklü olarak gelir.
  • Internet Explorer 8 yüklü olarak gelir.
  • Gereksiz ve eski dosyalar kaldırılıp ISO dosya boyutu küçültüldü bu sayede daha hafif bir işletim sistemine sahipsiniz.
  • 200MB CPU, LAN, WLAN ve SATA sürücülerini destekliyor.
  • Kapsamlı yardım dosyasını kurulumdan sonra inceleyebilirsiniz.

Windows XP Perfect için Sistem Gereksinimleri: (Windows XP Perfect ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 256MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1,6 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 400MHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.