PC Booster Premium

PC Booster Premium İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv3.7.5
Dosya Boyutu- MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi8 Ocak 2021
Binance

PC Booster PremiumPC Booster Premium, kullanıcıların istenmeyen ve gereksiz dosyaları bilgisayarlarından kaldırmasına ve bilgisayar performansını artırmasına yardımcı olan işlevsel bir programdır. İstenmeyen ve gereksiz verileri bilgisayardan kaldırmak ve bilgisayar performansını artırmak için her tür kullanıcı bu şık programı kolaylıkla kullanabilir. Kurulum süreci uzun sürmez ve herhangi bir sorun yaratmaz, karşınıza çıkan arayüz oldukça temiz ve nettir. PC’den istenmeyen ve gereksiz verileri kaldırmak ve PC performansını artırmak için kullanılan birçok mükemmel ve güvenilir araçla donatılmıştır. Diğer bir bakım programı olan CCleaner Professional Plus 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

PC Booster Premium, zamanla kurup daha sonra kaldırdığınız programların ardında bıraktığı kalıntı verileri temizler, böylece bilgisayarınız zamanla kronik yavaşlamalar yaşamadan hep yeni gibi kalır. Temel bilgisayar kullanım becerilerine sahip herkes bu programı ve içerdiği harika araçları zorlanmadan kullanabilir. Sonuç olarak PC Booster Premium, herkesin kullanabileceği işlevsel araçlarla donatılmış harika bir bilgisayar bakım programıdır.
Diğer booster yazılımları için Bakım Programları kategorimizi inceleyin.

PC Booster Premium’un  Özellikleri: (PC Booster Premium‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • PC’den istenmeyen ve gereksiz verileri kaldırmak ve PC performansını artırmak için geliştirilmiş kullanışlı bir programdır.
  • Verimli, basit ve kullanıcı için optimize edilmiş bir arayüz ile donatılmıştır.
  • Kolay bakım araçları ile bilgisayarınızı yeni gibi kalmasını sağlar.
  • Bilgisayarınızı yavaşlatabilecek dosyaları onarır ve temizler.
  • Düzenli kullanımda bilgisayar performansında farkedilir oranda artış sağlar.
  • Otomatik emirler ile periyodik olarak temizlik yapabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızın hızını düşüren gereksiz kalıntı dosyaları temizler.
  • İnternet etkinliğinizi ve istenmeyen dosyalarınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

PC Booster Premium için Sistem Gereksinimleri: (PC Booster Premium‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Sabit Disk Alanı: 50 MB veya daha fazla boş alan gereklidir.
Bellek (RAM): 1 GB RAM önerilir.
Mimari: x64 bit sistemlerde çalışır.
İşlemci: Intel Duo-Core veya daha üstü işlemci gereklidir.