O&O SafeErase Professional Edition

O&O SafeErase Professional Edition İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm12.6 Build 176
Dosya Boyutu26,15 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi10 Şubat 2020
Binance

O&O SafeErase Professional Edition İndirBazen birinin kişisel bilgisayarınıza erişmesine izin vermeniz ve erişim vermeden önce tüm kişisel verilerinizin daha güvenli bir yere taşınmasını veya silinmesini sağlamanız gerekir. Ama günümüzde bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyalar birkaç araç yardımıyla geri getirilebiliyor. Başka bir deyişle, insanlar sisteminizden silmiş olsanız bile kişisel verilerinize erişmeye devam edebilir. Böyle durumlarda SafeErase Professional gibi bir programa sahip olmanız gerekir. Adından da anlaşılacağı gibi Güvenli Silme, sisteminizden kalıcı olarak verileri silen bir uygulamadır. Verilerinizi SafeErase ile sildikten sonra, kim olursa olsun Bill Gates bile kurtaramaz. Temel olarak kayıtlarınızı kalıcı olarak sildiğiniz güvenlik amacıyla kullanılır ve bunu geri yükleyebilecek başka bir uygulama yoktur. SafeErase programıyla kişisel bilgilerinizin olduğu dosyaları veya sürücüyü tarayın daha sonra silmek istediğiniz dosyaları silebilirsiniz. Sistemden kaldırılan dosyaların veya çerezlerin bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. SafeErase Professional, rapor dosyasını HTML formatında kaydetmenizi veya yazdırmanızı sağlar. Sadece tek bir far tıklaması ile tüm dosyaları temizleyebilirsiniz. SafeErase Professional, dosyaları doğrudan panelden silmenize, klasörleri, dosyaları ve tüm sabit diski silmenize ve tüm sistemi temizlemenize olanak tanır. SafeErase Professional, farklı işlemleri aynı anda gerçekleştirebileceğiniz harika bir programdır. Diğer bir disk programı olan Acronis Disk Director 12‘yi de deneyebilirsiniz.
Diğer temizlik programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

O&O SafeErase Professional 12.6 Özellikleri: (Aşağıda, O&O SafeErase Professional 12.6 ücretsiz yüklemesinden sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Verileri sabit sürücünüzden kalıcı olarak silebilir.
  • Güvenlik amacıyla kullanılabilir.
  • Silinen veriler kötü amaçlı kişiler tarafından geri getirilemez.
  • Dosya ve çerezlerin ayrıntılı bilgilerini size sunar.
  • Dosya raporunu HTML formatında kaydedin veya yazdırın.
  • Toplu işlemler için kullanışlıdır.

O&O SafeErase Professional 12.6 için Sistem Gereksinimleri: (O&O SafeErase 12.6 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.