OfficeSuite Premium Edition
0,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 0,00 / 5 (0)
OfficeSuite Premium Edition İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

2.98.21120.0

RAR Şifresi:

programindirsene.com

OfficeSuite Premium Edition İndir

Paul KELLERMAN
30 Mar 2019
Yorum Yok

OfficeSuite Premium Edition İndirOfficeSuite Premium Edition, kelime işlemcisi, PDF editörü ve okuyucu, sunum yaratıcısı ve elektronik tablo editörü içeren etkileyici bir programdır. Bu programı kullanmak için hesabınıza giriş yapmanız gerekir; bu da herkesin profilini tüm cihazlarda senkronize etmesini mümkün kılar. Dilerseniz diğer bir ofis programı olan Microsoft Office 2016 Professional Plus‘ı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu pakette bulunan tüm programlarda, kullandığınız şerit tabanlı bir araç kutusu vardır ve aynı zamanda temiz ve modern görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayarların tümü yalnızca bir tık uzaklıktadır ve kaydetme seçeneklerinin yanı sıra dışa aktarma işlemlerinin bir sürü hali vardır. Word işlemcisi, tüm temel düzenlemelerin yanı sıra standart sayfa kurulum seçenekleriyle formatlama yeteneklerine de sahiptir. Belgelerinize görüntüler, köprüler, tablolar ve yer imleri ekleyebilir ve sonucu PDF olarak dışa aktarabilirsiniz. Presentation Maker, şaşırtıcı içerik, grafik ve geçiş efektleri oluşturmanıza yardımcı olacak basit araçlara sahiptir. Hepsi tüm OfficeSuite Premium Edition‘da, kelime işlemcisi, PDF editörü ve okuyucusu, sunum yaratıcısı ve elektronik tablo editörü içeren etkileyici bir programdır. Diğer ofis programları için Ofis kategorimizi ziyaret edin.

OfficeSuite Premium Edition’ın özellikleri: (OfficeSuite Premium Edition‘ı ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Kelime işlemcisi, PDF editörü ve okuyucu, sunum yaratıcısı ve elektronik tablo editörü içeren etkileyici bir süittir.
 • Bu programı kullanmak için hesabınıza giriş yapmanız gerekir.
 • Bu pakette bulunan tüm programların şerit tabanlı bir araç kutusu vardır.
 • Hem temiz hem de modern görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
 • Word işlemcisi, tüm temel düzenlemelerin yanı sıra standart sayfa kurulum seçenekleriyle formatlama yeteneklerine de sahiptir.
 • Belgelerinize görüntüler, köprüler, tablolar ve yer imleri ekleyebilir ve sonucu PDF olarak dışa aktarabilirsiniz.
 • Presentation Maker, şaşırtıcı içerik, grafik ve geçiş efektleri oluşturmanıza yardımcı olacak basit araçlara sahiptir.

OfficeSuite Premium Edition için Sistem Gereksinimleri: (OfficeSuite Premium Edition’ı ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?