Nox App Player

Nox App Player İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv6.2.6.1
Dosya Boyutu317,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi25 Haziran 2020
Binance

Nox App Player İndirNox App Player, kullanıcıların doğrudan masaüstü sistemlerinizde bir Android ortamı oluşturmasını sağlayan kullanışlı bir mobil işletim sistemi emülatörüdür. Windows için Nox App Player ile kullanıcılar PC’lerinde Android ortamını tam olarak deneyimleyebilirler. Bu emülatörün arayüzü tüm yönleriyle gerçek Android cihazlarına benzeyerek deneyimini tamamen yaşamak için kullanıcılara dokunmatik giriş yöntemine geçme seçeneği sunar. Dilerseniz diğer bir Android Emülatör olan BlueStacks‘i de sitemizden indirebilirsiniz.

Nox App Player, Android 4.4.2 platformuna dayanıyor ve Google Play entegrasyonu ile geliyor. Bu program ile kullanıcılar sadece PC’nizde bulunan mevcut APK dosyalarını açamaz, aynı zamanda Play Store’dan yeni uygulamaları indirebilirler. Yeni geliştirilen uygulamaları Nox App Player ile de test edebilirsiniz. Bu araç, bilgisayar klavyesi ve faresinin yardımı ile Android oyunlarını oynamanıza izin vereceği için oyun oynamak isteyen herkes için harikadır. Nox Android App Player ayrıca, sanal aygıtlarının konumunu seçmenize izin verir ve aynı zamanda tüm ayarların yanı sıra gerçek bir Android aygıtın kendilerine sunacağı yapılandırma seçeneklerine erişim sağlar. Kesin bir notta, Nox Android App Player‘in, Android uygulamalarının yanı sıra doğrudan bilgisayarlarınızdaki oyunları çalıştırmanıza izin verecek çok güçlü bir Android emülatörü olduğunu söyleyebiliriz. Diğer Android Emülatörler için Oyun kategorimizi inceleyin.

Nox App Player’in Özellikleri: (Nox App Player‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Kullanıcıların doğrudan masaüstü sistemlerinizde bir Android ortamı oluşturmasını sağlayan kullanışlı bir mobil işletim sistemi emülatörüdür.
  • Bu program ile kullanıcılar PC’lerinde bulunan Android ortamını tam olarak deneyimleyebilirler.
  • Bu emülatörün arayüzü tüm yönleriyle gerçek Android cihazlarına çok benzer.
  • Android deneyimini tamamen taklit etmek için kullanıcılara bir dokunmatik giriş yöntemine geçme seçeneği sunar.
  • Android 4.4.2 platformuna dayanarak Google Play entegrasyonu ile birlikte geliyor.
  • Yalnızca bilgisayarınızda bulunan mevcut APK dosyalarını açamaz, aynı zamanda Play Store’dan yeni uygulamaları indirmenizi sağlar.
  • Nox Android Player ile yeni geliştirilen uygulamaları test edebilirsiniz.
  • Bilgisayar klavyesi ve faresi yardımı ile Android oyunları oynamanıza izin verir.
  • Sanal aygıtlarının konumunu seçmenize izin verir.
  • Tüm ayarların yanı sıra gerçek bir Android cihazının kendilerine sunacağı yapılandırma seçeneklerine erişim sağlar.

Nox App Player için Sistem Gereksinimleri: (Nox App Player‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 350 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.