NetLimiter Pro 4

NetLimiter Pro 4 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv4.0.50.0
Dosya Boyutu5,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi13 Mart 2020
Binance

NetLimiter Pro 4 İndirNetLimiter Pro 4, internet trafiğini yönetmek ve kontrol etmek için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Gelişmiş ve güçlü araçlar ile bilgisayarınızı yormadan harika bir performans sunar. İzlemeyi düzenlemeye yardımcı olmak için düzenli grafiklerde ve tablolarda veri raporları sağlar. Kullanıcılar sınırlı miktarda trafiğe erişmek için trafik zamanlamaları ayarlayabilirler.

NetLimiter Pro 4, ağ trafiği üzerinde tam kontrol ve erişime izin verir. Güvenlik duvarını destekler ve programların internete erişmesini engelleyebilir. Kullanıcılar programlar için sınırlı indirme ve yükleme hızı ayarlayabilir. Tüm internet trafiği kontrolü elinizde, tercihleri ​​kontrol edebilir, filtreleri ayarlayabilir, daha fazla istikrar ve performans için özelleştirebilirsiniz. Kesin raporlar için ağ kullanımını ve hızını doğru bir şekilde izler. Programı kullanmak çok fazla bilgi gerektirmez, temel bilgisayar becerileri yeterlidir. Kolay kuruluma sahiptir ve diğer özelliklerinden biri de kullanıcı dostu ve kullanımı kolay olan arayüzüdür. Diğer internet trafiği yönetim programları için İnternet kategorimizi inceleyin.

NetLimiter Pro 4’ün Özellikleri: (NetLimiter Pro 4‘ü ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • İnternet trafiğini kontrol etmek ve izlemek için tasarlanmış bir programdır.
  • Programlar için indirme ve yükleme hızını sınırlandırabilirsiniz.
  • Güvenlik duvarı üzerinden programların internete erişmesini engelleyebilirsiniz.
  • Analiz için doğru detay ve veri sağlar.
  • Farklı programlar için filtre ve tercihleri ​​ayarlayabilirsiniz.
  • Geliştirilmiş ve kararlı performans sunar.

NetLimiter Pro 4 için Sistem Gereksinimleri: (NetLimiter Pro 4‘ü ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 10 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.