NETGATE Spy Emergency 2018

NETGATE Spy Emergency 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv25.0.210
Dosya Boyutu29,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi19 Mayıs 2020
Binance

NETGATE Spy Emergency 2018 v25 İndirNETGATE Spy Emergency 2018 v25, bilgisayarınızı güvenli ve kötü amaçlı yazılımların yanı sıra diğer istenmeyen dosyalarda saklamanızı sağlayan etkileyici bir antivirüs, anti-spam ve anti-spyware programıdır. NETGATE Spy Emergency 2018 v25, adware, spyware, spam, anasayfa virüsleri, çeviriciler, scumware, araç çubuğu izleme, keylogger, trojan ve veri madenciliği gibi çok çeşitli tehditleri bilgisayarınızdan uzak tutmanıza yardımcı olur.

Çok iyi organize edilmiş ve sezgisel kullanıcı arayüzünün yanında çok güçlü bir tarama motoru ile de donatılmıştır. Sistem hafızasını ve kayıt defterini, depolamayı, ana makine dosyasını ve izleme çerezlerini aktif edebilir veya pasif hale getirebilirsiniz. Opsiyon alanı, gerçek zamanlı hafızanın yanı sıra önleme içeren geniş bir kalkan dizisinde otomatik LSP yığın onarımı gibi bazı etkileyici fonksiyonlara sahiptir. Bu program, programlamayı destekler ve sistem taramasından seçilen programları taramadan ayrı tutmak için bir liste tutar. Sonuç olarak NETGATE Spy Emergency 2018 v25, sisteminizi kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden korumak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer bir antivirüs programı olan Bitdefender Total Security 2019‘u da sitemizden ömür boyu lisanslı olarak indirebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

NETGATE Spy Emergency 2018 v25’in Özellikleri: (Aşağıda NETGATE Spy Emergency 2018 v25’in ücretsiz indirme işlemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikleri vardır.)

  • Bilgisayarınızın güvenli ve kötü amaçlı yazılımların yanı sıra diğer istenmeyen dosyaları korumanızı sağlayan etkileyici bir antivirüs, anti-spam ve anti-spyware programıdır.
  • Adware, spyware, spam, anasayfa korsanları, çeviriciler, scumware, araç çubuğu izleme, keylogger, trojan ve veri madenciliği gibi çok çeşitli tehditleri uzak tutmanıza yardımcı olur.
  • Çok iyi organize edilmiş ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır.
  • Çok iyi organize edilmiş ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile donatılmasıyla beraber çok güçlü bir tarama motoru ile donatılmıştır.
  • Sistem belleği taraması ve kayıt defterini, depolama alanını, ana makine dosyasını ve izleme çerezlerini seçmenize imkan sağlar.

NETGATE Spy Emergency 2018 v25 için Sistem Gereksinimleri: (NETGATE Spy Emergency 2018 v25’i ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 400 MHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.