NetCut Pro APK

NetCut Pro APK İndir

İşletim SistemiAndroid
DilMultilingual
Sürümv1.4.1 Pro
Dosya Boyutu11,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi4 Mayıs 2020
Binance

NetCut Pro APK İndirNetCut Pro, sizi otomatik olarak tarayacak ve belirli IP’yi bulmak için bazı özel araçlarla bağlı makinelerdeki verileri alabilecek inanılmaz bir uygulamadır. NetCut Pro‘nun arayüzü profesyonelce görünmeyebilir ve bu uygulama ile işlerin başlaması için biraz zaman harcamanız gerekecektir. Bu uygulama ağları otomatik olarak tarar ve aynı anda birden fazla ağ kullanmanız durumunda farklı bir ağ bağdaştırıcısı seçmenize izin verir. Ana pencere, mevcut IP’ye, ana bilgisayar adına ve fiziksel adrese ait mevcut durumu görüntülemek için kullanılabilir. NetCut Pro ayrıca, seçilen ağ bağdaştırıcısının fiziksel adresini birkaç basit tıklamayla değiştirmenize olanak tanıyan özel bir MAC spoofing aracına da sahiptir. Sonuç olarak NetCut Pro, ağı otomatik olarak tarayan ve bağlı makinelerdeki bilgileri alan etkileyici bir uygulamadır. Diğer bir ağ hacking programı olan WifiKill Pro uygulamasını da sitemizden indirebilirsiniz.
Diğer Android Wifi araçları için Android Uygulama İndir kategorimizi inceleyin.

NetCut Pro’nun Özellikleri: (Aşağıda, NetCut Pro ücretsiz indirme işlemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Ağınızı otomatik olarak tarayacak ve belirli IP’yi bulmak için bazı özel araçlarla bağlı makinelerdeki verileri alabilecek inanılmaz bir uygulama.
  • Aynı anda birden çok ağ kullanmanız durumunda farklı bir ağ bağdaştırıcısı seçmenizi sağlar.
  • Ana pencere, mevcut IP’ye, ana bilgisayar adına ve fiziksel adrese ait mevcut durumu görüntülemek için kullanılabilir.
  • Seçtiğiniz ağ bağdaştırıcısının fiziksel adresini birkaç basit tıklamayla değiştirmenizi sağlayan özel bir MAC spoofing aracı var.
  • KYK gibi lanet bir kurumun yurdunda kalıyorsanız NetCut Pro sizin en büyük dostunuz olur ve diğer kullanıcıları engelleyerek Wifi ağını sadece sizin kullanmanıza imkan verir.
  • Wifi aşırı yavaş ve çok kullanıcı varsa diğer kullanıcıları modem üzerinden hiçbir işlem yapmadan sadece NetCut uygulamasıyla atabilir ve wifi ağını kendiniz kullanabilirsiniz.

NetCut Pro için Sistem Gereksinimleri: (NetCut Pro‘nun ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Android
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Tüm Android işlemcileri destekler.