Nero Video 2021

Nero Video 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv23.0.1.12
Dosya Boyutu2,65 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi18 Ekim 2020
Binance

Nero Video 2021Nero Video 2021 ile görüntü oluşturma, düzenleme, ses dosyalarının birleştirilmesi gibi işlemlerde size ekstra bir programa ihtiyaç duymadan tam kontrol sağlar. Diğer Nero programları ile tam uyumludur ve her tür optik disk için popüler olarak kullanılan Nero programları ile de videolarınızı kalitesini düşmeden disklere yazabilirsiniz. Ayrıca ses ve video oynatıcılar, kapsamlı multimedya düzenleyicileri ve dönüştürücüleri, medya dosyası yönetim araçları gibi pek çok yardımcı araçla donatılmıştır. Diğer bir Nero yazılımı olan Nero Platinum Suite 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Nero MediaHome (Nero Video 2021 içerisinde gelir.) ile mobil cihazınızdan, harici disk sürücünüzden, USB flash sürücülerinizden, HD ve 4K kameralardan bilgisayarınıza aktarılan videoları ve fotoğrafları kolayca yönetin ve düzenleyin. Ayrıca kendi videolarınızı oluşturabilir / Nero Video tarafından sağlanan profesyonel araçlarla farklı biçimlerde slayt gösterileri yapabilirsiniz. Eski video efektlerini uygulama, altyazı ekleme gibi gelişmiş video düzenleme araçlarını Nero Video ile tek bir programda kullanabilirsiniz. Videolarınızı görüntü filtrelerini, ses filtrelerini, ana kare animasyonlarını ve daha fazlasını kullanarak kusursuz hale getirin. Sonuç olarak Nero Video 2021, videolarınızı oluşturmak, düzenlemek ve diske yazmak için kullanılabilecek harika bir programdır.
Diğer Nero Video benzeri yazılımlar için Video Programları kategorimizi inceleyin.

Nero Video 2021 Özellikleri: (Aşağıda, Nero Video yazılımını ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Diğer cihazlarınızdaki fotoğraf ve videoları bilgisayarınıza pratik ve hızlı bir biçimde aktarmanızı sağlar.
  • Nero MediaHome kullanarak fotoğrafları verimli bir biçimde yönetir ve düzenleyebilirsiniz.
  • Video Düzenleme Aracı ile ek bir programa ihtiyaç duymadan tüm video işlerinizi bu program ile yapabilirsiniz.
  • Yaratıcı slayt gösterileri ve videolar oluşturmanızı sağlar.
  • 4K, Full HD ve SD videoları en kaliteli biçimde düzenler.

Nero Video Sistem Gereksinimleri: (Nero Video programını indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Multi-Core işlemci veya daha üstü.