Nero Platinum 2020 Suite

Nero Platinum 2020 Suite İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv22.0.00900
Dosya Boyutu442,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi8 Nisan 2020
Binance

Nero Platinum 2020 Suite İndirNero Platinum 2020 Suite, CD ve Blu-ray diskler için yüksek kaliteli videolar, filmler yazmak ya da diğer işlerinizi yapmak için popüler olarak kullanılan bir programdır. Nero Platinum görüntülerinizi düzenlemenize, fotoğraf arşivinizi yönetmenize, ayıklama, yazma ve dönüştürme işlerinize, videolar oluşturup düzenlemenize ve daha pek çok şeye olanak sağlayan çeşitli araç ve özelliklere sahip harika bir programdır. Dilerseniz Nero‘nun diğer bir disk aracı olan Nero BackItUp 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Nero Platinum 2020 Suite, Duplicate Manager, Video Editor, Media Home, Yedekleme, Recode, Müzik kaydedici ve Burning ROM gibi gelişmiş araçlar ve modüllere sahiptir. Artık video oynatmak veya görüntü dosyalarını yazmak için başka bir program yüklemenize gerek kalmayacak, Nero Platinum bu sürümde modern özelliklere sahip tüm araçlarla birlikte geliyor. Görüntü kalitesi kaybı veya herhangi bir sorun yaşamadan yüksek kalitede, yazma, ayıklama, düzenleme, indirme yapmanızı sağlayarak günlük işlerinizi ve rutinlerinizi yaparken zaman kazanmanızı sağlar. Diğer Nero programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Nero Platinum 2020 Suite’in Özellikleri: (Nero Platinum 2020 Suite‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Çeşitli araçlarla donatılmıştır.
  • Kullanımı basit ve kolaydır.
  • Verimli ve güvenilirdir.
  • Hızlı ve güçlüdür.
  • Tüm özelliklerin hepsi tek bir programda toplanmıştır.
  • Günlük rutininizi ve iş akışınızı kolayca yönetebilirsiniz.
  • Kısa bir kurulum süreci vardır.
  • Modern özelliklere sahiptir.

Nero Platinum 2020 Suite Sistem Gereksinimleri: (Nero Platinum 2020 Suite‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 470 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya daha üzeri.