Nero Burning ROM 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (2)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v22.0.1006

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Nero Burning ROM 2020 İndir

Paul KELLERMAN
16 Nis 2020
Yorum Yok

Nero Burning ROM 2020 İndirNero Burning ROM 2020, CD, DVD ve Blu-ray diskleri yazmak için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Kullanıcı dostu bir arayüz ve gelişmiş araçlar sunar. Bu arayüz, yeni derleme oluşturmanıza olanak tanıyan, düzgün bir şekilde organize edilen tüm işlevlere sahiptir. Dilerseniz diğer bir disk aracı olan Ashampoo Burning Studio 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Nero Burning ROM 2020, tek seferde büyük dosyaları çeşitli disklere yazmanıza olanak tanır. Hedef medyanın kapasitesinin birçok farklı parçaya ayrılabileceği boyuttan fazla olsa da yazma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Nero Burning ROM 2020’nin temel özellikleri, kullanıcıların Nero Burning ROM’a anında erişmelerini sağlayan Windows Explorer’ın içerik menüsüne otomatik olarak entegre edilmiştir. Çok etkileyici bir hıza ve başarılı yazma oranına, ayrıca araç setinde disk bilgileri veya yeniden yazılabilir yönetim özellikleri de mevcuttur. Sonuçta Burning ROM 2020, CD, DVD ve Blu-ray diskleri yazmak için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Diğer disk araçları için Disk Araçları kategorimizi ziyaret edin.

Nero Burning ROM 2020’nin Özellikleri: (Nero Burning ROM 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Blu-ray, CD ve DVD diskleri yazmak için tasarlanmıştır.
 • Kullanıcı dostu bir arayüz ve gelişmiş araçlar sunar.
 • Windows Explorer’ın içerik menüsüne entegre edilebilir.
 • Tek seferde büyük dosyaları çeşitli disklere yazmanıza olanak tanır.
 • Çok etkileyici bir hıza ve başarılı yazma oranına sahiptir.

Nero Burning ROM 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Nero Burning ROM 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?