Nero Burning ROM 2020

Nero Burning ROM 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv22.0.1006
Dosya Boyutu178,1 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi16 Nisan 2020
Binance

Nero Burning ROM 2020 İndirNero Burning ROM 2020, CD, DVD ve Blu-ray diskleri yazmak için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Kullanıcı dostu bir arayüz ve gelişmiş araçlar sunar. Bu arayüz, yeni derleme oluşturmanıza olanak tanıyan, düzgün bir şekilde organize edilen tüm işlevlere sahiptir. Dilerseniz diğer bir disk aracı olan Ashampoo Burning Studio 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Nero Burning ROM 2020, tek seferde büyük dosyaları çeşitli disklere yazmanıza olanak tanır. Hedef medyanın kapasitesinin birçok farklı parçaya ayrılabileceği boyuttan fazla olsa da yazma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Nero Burning ROM 2020’nin temel özellikleri, kullanıcıların Nero Burning ROM’a anında erişmelerini sağlayan Windows Explorer’ın içerik menüsüne otomatik olarak entegre edilmiştir. Çok etkileyici bir hıza ve başarılı yazma oranına, ayrıca araç setinde disk bilgileri veya yeniden yazılabilir yönetim özellikleri de mevcuttur. Sonuçta Burning ROM 2020, CD, DVD ve Blu-ray diskleri yazmak için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Diğer disk araçları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Nero Burning ROM 2020’nin Özellikleri: (Nero Burning ROM 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Blu-ray, CD ve DVD diskleri yazmak için tasarlanmıştır.
  • Kullanıcı dostu bir arayüz ve gelişmiş araçlar sunar.
  • Windows Explorer’ın içerik menüsüne entegre edilebilir.
  • Tek seferde büyük dosyaları çeşitli disklere yazmanıza olanak tanır.
  • Çok etkileyici bir hıza ve başarılı yazma oranına sahiptir.

Nero Burning ROM 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Nero Burning ROM 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium işlemci veya üzeri.