Nero BackItUp 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v22.0.1.8

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Nero BackItUp 2020 İndir

Paul KELLERMAN
24 Nis 2020
Yorum Yok

Nero BackItUp 2020 İndirNero BackItUp 2020, önemli verilerinizi yedeklemenizi ve diske yazmanızı sağlayan etkileyici bir programdır. “Tek tıkla” Nero Live Yedekleme modülü ile yedeklemeler oluşturabileceğiniz kullanıcı dostu bir arayüz ile donatılmıştır. Verilerin yanı sıra sürücüleri de yedekleyebilir, geri yükleyebilir ve senkronize edebilirsiniz. Dilerseniz Nero BackItUp’ın eski sürümü olan Nero BackItUp 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Nero BackItUp 2020, sabit sürücünüze veya harici aygıtlara kaydettiğiniz verileri çevrimiçi olarak yedeklemek için Nero Online Backup’ı kullanabilir. Ayrıca, sistem bölümünüz için yüksek düzeyde güvenli sürücü yedeklemesi de oluşturabilirsiniz. BackItUp ile çıkarılabilir sürücüde her zaman en önemli verileri taşıyabilmeniz ve işleri yönetebilmeniz için yeni senkronizasyon görevleri de oluşturulabilir ve Proxy ve FTP ayarlarını Seçenek menüsünden yapılandırılabilir. Sonuçta Nero BackItUp 2020, dosyalarınızı ve klasörlerinizi yedeklemenizi ve diske yazmanızı sağlayan etkileyici bir uygulamadır. Diğer veri yedekleme programları için Disk Araçları kategorimizi ziyaret edin.

Nero BackItUp 2020’nin Özellikleri: (Nero BackItUp 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Önemli verilerinizi yedeklemenizi ve diske yazmanızı sağlayan etkileyici bir programdır.
 • “Tek tıkla” Nero Live Yedekleme modülü ile yedeklemeler oluşturabileceğiniz kullanıcı dostu bir arayüz ile donatılmıştır.
 • Verilerin yanı sıra sürücüleri de yedekleyebilir, geri yükleyebilir ve senkronize edebilirsiniz.
 • Sabit sürücünüze veya harici aygıtlara kaydettiğiniz verileri çevrimiçi olarak yedeklemek için Nero Online Backup’ı kullanabilir.
 • Ayrıca, sistem bölümünüz için yüksek güvenlikli sürücü yedeklemesi de oluşturabilirsiniz.
 • Çıkarılabilir sürücüde her zaman en önemli verileri taşıyabilmeniz ve işleri yönetebilmeniz için yeni senkronizasyon görevleri de oluşturulabilirsiniz.
 • Bilgisayarınızda beklenmeyen bir durum olması durumunda ImageTool diski de oluşturabilirsiniz.
 • Proxy ve FTP ayarlarını seçenek menüsünden yapılandırabilirsiniz.
 • E-posta hesaplarını etkinleştirebilir ve dosya filtresi oluşturabilirsiniz.

Nero BackItUp 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Nero BackItUp 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7  Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?