Nero BackItUp 2019

Nero BackItUp 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.2.1.4
Dosya Boyutu141,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi29 Mart 2020
Binance

Nero BackItUp 2019 İndirNero BackItUp 2019, Windows işletim sistemi için geliştirilmiş bir yedekleme aracıdır. Bu program sayesinde artık kullanıcılar tüm verilerini birkaç tıklamayla yedekleyebilir, verilerini koruma altına alabilirler. Daha önce yedekleme yaptıkları için kullanıcıların yanlışlıkla silinen herhangi bir belge veya uygulama için endişelenmeleri gerekmez. Kullanıcıların verilerini güvende ve sağlam bir şekilde şifreleyerek saklamalarını sağlar. Kullanıcılar bu yedeklerini USB, Sabit Sürücüler ve diğer depolama aygıtlarında saklayabilirler.

Ben her seferinde tek tek yedek almak istemiyorum otomatik yapsın derseniz: Yapmanız gereken tek şey, Günlük, Haftalık veya Aylık gibi zaman aralıklarını belirlemektir geriye kalan her şeyi program otomatik olarak halledecektir. Diğer bir Nero programı olan Nero Burning ROM 2019‘u de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi, yedekleri USB, Sabit Sürücüler vs.  gibi sizin seçtiğiniz konumda saklayacaktır. Nero BackitUp, dosyaların değiştirilme tarihlerini tespit edip her zaman en son sürümlerini yedekleyecektir. Tüm yedeklemeler şifrelenir ve sıkıştırılır, böylece saklanan sürücülerde yer tasarrufu sağlar. Sabit sürücüler, USB, Optik sürücüler gibi fiziksel depolama aygıtlarının dışında güvenlik sorunlarını engellemek ve sistemde boş alan kazanmak için kullanıcılar yedeklerini bulutta da depolayabilirler. Kullanımı kolay ve verimli hale getiren sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile kullanışlı bir programdır.
Diğer yedekleme programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Nero BackItUp 2019’un Özellikleri: (Aşağıda, Nero BackItUp‘ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı özellikler bulunmaktadır.)

  • Birkaç tıklama ile verileri kolayca yedekler.
  • Güvenli ve sıkıştırılmış dosyalar halinde yedeklerinizi saklar.
  • 256 bit AES şifrelemeye ve gelişmiş bir sıkıştırma algoritmasına sahiptir.
  • Sabit sürücüler, USB, Optik Sürücüler gibi her tür depolama aygıtını destekler.
  • Bulut sunucuda yedeklerinizi saklayabilirsiniz.
  • Sezgisel kullanıcı arayüzü ile basit bir kullanımı vardır.
  • Farklı zaman aralıklarında otomatik yedeklemeler yapabilir.

Nero BackItUp 2019 Sistem Gereksinimleri: (Nero BackItUp ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya daha üstü.