Navicat Premium Essentials x64

Navicat Premium Essentials x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm12.1.4
Dosya Boyutu59,38 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi27 Ocak 2020
Binance

Navicat Premium Essentials x64 İndirNavicat Premium Essentials x64, veritabanlarınızı yönetmenize, tabloları düzenlemenize ve SQL komut dosyalarını anında çalıştırmanıza izin veren çok güvenilir ve kullanışlı bir yazılımdır. Bu program, Oracle, SQLite, SQL Server, MySQL veya PostgreSQL üzerinden aynı anda birden fazla veritabanına bağlanması gereken yöneticiler için çok kullanışlıdır. Navicat Premium Essentials, tercih ettiğiniz bağlantıyı seçmenizi ve verileri çeşitli veritabanı sistemlerine anında aktarmanızı sağlayan çok düzenli ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Tek yapmanız gereken, ihtiyacınız olan veritabanına bağlanmak ve mevcut tüm tabloları, prosedürleri, tetikleyicileri ve SQL komut dosyalarında istediğiniz düzenlemeleri yapmaktır. Navicat Premium Essentials, profesyonel geliştiricilere birlikte çalışacak doğru araçları sağlayan bazı gelişmiş seçeneklere de sahiptir. Bu uygulama ile veritabanı araçlarının doğru araçlarını kullanarak oluşturabilir, değiştirebilir ve tasarlayabilirsiniz. Ayrıca mevcut bir veritabanından bir veritabanı modeli oluşturabilir ve veritabanı yapısını grafiksel olarak düzenleyebilirsiniz. Navicat Premium Essentials, veritabanlarınızı yönetmek, SQL komut dosyalarını çalıştırmak ve diyagram oluşturmak için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır.
Diğer Navicat sürümleri için tıklayın.

NOT: İndirdiğiniz Navicat Premium Essentials programı x64 bit sistemler içindir, x86 yani 32 bit sistemlerde çalıştırmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı takip ederek x86 bit sürümünü indirebilirsiniz.

Navicat Premium Essentials x86 (32 Bit) İndir

Navicat Premium Essentials x64 Özellikleri:

  • Veritabanlarınızı yönetmenizi, tabloları düzenlemenizi ve SQL komut dosyalarını hızlı bir şekilde çalıştırmanızı sağlayan güvenilir ve kullanışlı bir programdır.
  • Aynı anda birden fazla veritabanına bağlanması gereken yöneticiler için de çok kullanışlı bir programdır.
  • Tercih ettiğiniz bağlantıyı seçmenizi sağlayacak çok organize ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Verileri anında çeşitli veritabanı sistemlerine aktarmanızı sağlar.
  • Profesyonel geliştiricilere çalışmak için doğru araçları sağlayacak bazı gelişmiş seçeneklere sahiptir.

Navicat Premium Essentials x64 Sistem Gereksinimleri: (Navicat Premium Essentialsprogramını ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.