Navicat Premium Essentials x86 (32 Bit)

Navicat Premium Essentials x86 (32 Bit) İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm12.1.4
Dosya Boyutu52,12 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi27 Ocak 2020
Binance

Navicat Premium Essentials x86 (32 Bit) İndir

Navicat Premium Essentials x86, veritabanlarınızı hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlayacak çok kullanışlı ve güvenilir bir uygulamadır. Tabloları düzenleyebilir, SQL komut dosyalarını çalıştırabilir ve ayrıca diyagramlar oluşturabilirsiniz. Bu uygulama PostgreSQL, Oracle, SQLite, MySQL ve SQL Server ile aynı anda birden fazla veritabanına bağlanmak için gerekli olan veritabanı yöneticileri için çok yararlıdır. Navicat Premium Essentials, tercih ettiğiniz bağlantıyı seçmenize ve verileri çeşitli veritabanı sistemlerine anında aktarmanıza olanak tanıyan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Sadece ihtiyacınız olan veritabanına bağlanmanız ve mevcut tüm tabloları, tetikleyicileri, prosedürleri ve SQL komut dosyalarını önizlemenize olanak sağlar. Navicat Premium Essentials ile veritabanını doğru araçları kullanarak oluşturma, değiştirme ve tasarlama şansına sahipsiniz. Veritabanı tetikleyicileri, bölüm işlevleri, derlemeler ve bağlantılı sunucular da ekleyebilirsiniz. Navicat Premium Essentials, veritabanlarınızı yönetmenize ve tabloları düzenlemenize izin veren çok kullanışlı bir programdır.
Diğer navicat sürümleri için tıklayın.

NOT: Şuan indirdiğiniz Navicat Premium Essentials programı x86 yani 32 bit sistemler içindir, x64 bit sürümü indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı takip ederek indirebilirsiniz.

Navicat Premium Essentials x64 İndir

Navicat Premium Essentials x86 Özellikleri:

  • Veritabanlarınızı hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlayacak kullanışlı ve güvenilir bir programdır.
  • Tabloları düzenleyebilir, SQL komut dosyalarını çalıştırabilir ve ayrıca diyagramlar oluşturabilirsiniz.
  • PostgreSQL, Oracle, SQLite, MySQL ve SQL Server üzerinden birden fazla veritabanına aynı anda bağlanmaları gereken veritabanı yöneticileri için çok kullanışlıdır.
  • Tercih ettiğiniz bağlantıyı seçmenize ve verileri çeşitli veritabanı sistemlerine anında aktarmanıza olanak tanıyan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Doğru araçları kullanarak veritabanı nesnelerini oluşturabilir, değiştirebilir ve tasarlayabilirsiniz.
  • Veritabanı tetikleyicileri, bölüm işlevleri, derlemeler ve bağlantılı sunucular ekleyebilirsiniz.

Navicat Premium Essentials x86 Sistem Gereksinimleri: (Navicat Premium Essentials programını ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.