Movavi Video Suite 2020

Movavi Video Suite 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.0.0
Dosya Boyutu227,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi13 Nisan 2020
Binance

Movavi Video Suite 2020 İndirMovavi Video Suite 2020, video düzenleme için farklı işlevler ve araçlar sunan, kullanıcılarının hepsi tek bir ortamda videolarını oluşturabilmelerini, kaydedebilmelerini veya bu videolarını dönüştürebilmelerini sağlayan bir programdır. Movavi’nin son sürümü daha kolay ve verimli bir iş akışı ile geliştirilmiştir. Programı kullanmak için deneyimli olmanız gerekmez, basit ve kullanımı kolaydır. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan MAGIX Movie Edit Pro 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Movavi Video Suite 2020, kullanıcıların kolayca profesyonel ve dikkat çekici videolar oluşturabilecekleri farklı başlıkları, görsel efektleri, müzikleri, geçişleri, animasyonları, filtreleri ve diğer birçok kullanışlı araçları ve 180 biçime kadar geniş bir yelpazedeki video formatlarını destekler. Kullanıcılar videonun sesini veya dahil edilen sesin hızını değiştirme olanağına sahiptir. İçerdiği başlıklar özelliği farklı dil yazı tiplerini, animasyonları, metin arka planını, etiketleri, şekilleri, simgeleri ve daha fazlasını destekler. Program, videoları doğrudan Youtube, Facebook, Dailymotion vb. gibi popüler video paylaşma platformlarına yükleyebilir. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Movavi Video Suite 2020’nin Özellikleri: (Movavi Video Suite 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Video oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.
  • Videolarınızı düzenleyebilirsiniz.
  • Basit ve kullanımı kolaydır.
  • Efektlere, geçişlere, filtrelere ve daha fazlasına sahiptir.
  • Başlıkları, arka planları ve daha fazlasını kullanabilirsiniz.
  • Daha kolay ve verimli iş akışı.
  • 180+ video formatını destekler.

Movavi Video Suite 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Movavi Video Suite 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 230 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.