Movavi Video Editor Plus 2020

Movavi Video Editor Plus 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.3.0
Dosya Boyutu119,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi11 Temmuz 2020
Binance

Movavi Video Editor Plus 2020 İndirMovavi Video Editor Plus 2020, videoları düzenlemek ve oluşturmak için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Videoları düzenlemek için gerekli tüm araçlar, işlevler, farklı efektler, animasyonlar, filtreler ve çok daha fazlasına sahiptir. Herhangi bir tecrübe veya beceri gerektirmeyen basit ve kullanımı kolay bir programdır. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan Ashampoo Movie Studio Pro 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Movavi Video Editor Plus 2020, kullanıcıların projelerini kendi sunduğu 16 video klip, 86 çıkartma ve 22 müziği de kullanarak düzenlemelerini sağlar. Düzenleme için zaman kaybetmenize gerek yok, program düzenlemeyi kolaylaştırmayı sağlayan bir rehbere sahiptir. Videonuzu daha şaşırtıcı ve çekici hale getirmek için fotoğraf, video, müzik ve çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Kullanıcılara tüm araçları içeren bir platform sağlamak için kırpma, döndürme, kesme, ses araçları, ses kaydı, video sabitleme özellikleri ve daha fazlası gibi tüm standart araçları sunar. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Movavi Video Editor Plus 2020’nin Özellikleri: (Movavi Video Editor Plus 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Videolar oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.
  • Basit ve kullanımı kolaydır.
  • Videolarınıza müzik, efekt ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.
  • Daha kolay düzenleme için Smart-Clip sihirbazına sahiptir.
  • Video düzenlemek için gerekli olan tüm araçlara sahiptir.
  • 16 video klip, 86 çıkartma, 22 müzik ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Movavi Video Editor Plus 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Movavi Video Editor Plus 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 150 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.