Movavi Screen Recorder 2020

Movavi Screen Recorder 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv11.4.0
Dosya Boyutu42,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi7 Temmuz 2020
Binance

Movavi Screen Recorder 2020 İndirMovavi Screen Recorder 2020, web sitelerinden video ve müzik yakalamanızı, Skype çağrılarını kaydetmenizi ve bilgisayarınızdan görüntü kaydetmenizi sağlayan etkileyici bir programdır. Bilgisayarınızın ekranından video kaydetmek için ek donanıma ihtiyaç gerektirmez. Movavi Screen Recorder ile her tür ekran etkinliğini yakalayabilir ve sonuçları herhangi bir popüler formatta kaydedebilirsiniz: MOV, AVI, MP4, MP3 ve GIF. Dilerseniz diğer bir video kaydetme programı olan CyberLink YouCam Deluxe 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Movavi Screen Recorder 2020 ile oynatılmasından bağımsız olarak herhangi bir çevrimiçi video kaydedebilirsiniz – sadece zamanlayıcıyı kayıt bittikten sonra bilgisayarı kapanacak şekilde zamanlayın. Daha etkili bir sonuç için ekran görüntünüze imleç hareketlerini ve klavye eylemlerini ekleyin! Kendi sesinizi, sistem seslerinizi veya her şeyi aynı anda kaydedin. Kaydı herhangi bir biçimde kaydedin veya doğrudan YouTube kanalınıza yükleyin; programdan hesabınızda oturum açmanız yeterlidir. Diğer video kaydetme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Movavi Screen Recorder 2020’nin Özellikleri: (Movavi Screen Recorder 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Bir dizüstü bilgisayarda veya hücre aygıtında gözlemlemek için kayıtları saklayın.
  • Çekilen filmleri istediğiniz zaman yeniden oynatın.
  • Web sitelerinden hızlı klipler çekin.
  • Film ve TV dizileri satın alın.
  • Arkadaşlarınızla ve akraba çevrenizle birlikte görüntülü sohbetler yapabilirsiniz.
  • Videodan parçaları çıkarın, çevrimiçi radyoyu dosyalayın.

Movavi Screen Recorder 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Movavi Screen Recorder 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.