Movavi Photo Editor

Movavi Photo Editor İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv6.5
Dosya Boyutu110,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi2 Temmuz 2020
Binance

Movavi Photo Editor İndirMovavi Photo Editor, fotoğraflarınızı çevirmeniz, kırpmanız ve yeniden boyutlandırmanız için geliştirilmiş etkileyici bir fotoğraf düzenleme programıdır. Fotoğraflarınızın kalitesini arttırmak için size çeşitli filtreler sunar. Dilerseniz diğer bir fotoğraf düzenleme programı olan PhotoScape X Pro 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Movavi Photo Editor, tüm araçların kolayca erişilebilir olduğu kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Bir fotoğraftaki nesneyi kolayca kaldırmanızı ve sihirli değnek ile aynı rengi seçmenizi sağlar. Movavi Photo Editor ayrıca parlaklık, kontrast, renk tonu, doygunluk, gama ve gölgeler vb. gibi fotoğraf parametrelerini kolayca düzenlemenizi sağlar. Sonuç olarak Movavi Photo Editor’ın fotoğraflarınızı çevirmeniz, kırpmanız ve yeniden boyutlandırmanız için geliştirilmiş etkileyici bir fotoğraf düzenleme program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Movavi Photo Editor’un Özellikleri: (Movavi Photo Editor‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Fotoğraflarınızı çevirmeniz, kırpmanız ve yeniden boyutlandırmanız için geliştirilmiş etkileyici bir fotoğraf düzenleme programıdır.
  • Fotoğraflarınızın kalitesini arttırmak için size çeşitli filtreler sunar.
  • Tüm araçların kolayca erişilebilir olduğu kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüze sahiptir.
  • Fotoğraflarınızdaki nesneleri kolayca kaldırmanızı sağlar.
  • Parlaklık, kontrast, renk tonu, doygunluk, renk tonu, gama ve gölgeler gibi fotoğraf parametrelerini kolayca düzenlemenizi sağlar.

Movavi Photo Editor için Sistem Gereksinimleri: (Movavi Photo Editor‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 150 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya üzeri.