Mocha Pro 2019

Mocha Pro 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv6.0.0.1882 x64
Dosya Boyutu75 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi10 Mayıs 2020
Binance

Mocha Pro 2019 İndirMocha Pro 2019, istenmeyen nesneleri çıkarmanıza veya nesneleri grafiklerinize eklemenize izin veren çok kullanışlı ve zengin özelliklere sahip düzlemsel hareket izleme programıdır. Bu program rotoscoping fikri prensibiyle çalışır. Mocha Pro 2019, arayüz bölmesi, katman kontrol paneli ve düzenleme araçları olmak üzere üç ana alandan oluşan modern görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Görüntüleme, canlı çekimlerden nesneler eklerken veya çıkarırken çeşitli durumlarda kullanışlı olabilecek çeşitli farklı kontrol özellikleri sunar.

Mocha Pro 2019 ile RGB kanallarını, Alfa kanallarını, katman matlarını, anahatları, teğetleri, planya yüzeyini, ızgara veya parlaklık ölçeklemesini etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz. Kullandığınız çekimler söz konusu olduğunda bu program çok zor olmasa da, çekimlerinizde hareket düzlemlerini nasıl bulacağınız konusunda biraz bilginiz olması şiddetle tavsiye ediyoruz. Sonuç olarak Mocha Pro, istenmeyen nesneleri çıkarmanıza veya kafes nesnelerini grafik programlarınıza eklemenize izin veren çok kullanışlı ve zengin özelliklere sahip düzlemsel hareket izleme programıdır. Diğer bir Grafik Tasarım programı olan Adobe Photoshop CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz indirerek deneyebilirsiniz.
Diğer grafik programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Mocha Pro 2019’un Özellikleri: (Aşağıda Mocha Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikleri listeledik.)

  • İstenmeyen nesneleri çıkarmanıza veya nesneleri grafiklerinize eklemenize izin veren çok kullanışlı ve zengin özelliklere sahip grafik tasarım programı.
  • Rotoscoping fikri etrafında çalışır.
  • Görüntü panosunu, katman kontrol panelini ve düzenleme araçlarını görüntüleyen üç ana alandan oluşan modern görünümlü bir kullanıcı ara yüzü var.
  • Görüntüleme, canlı çekimlerden nesneler eklerken veya çıkarırken çeşitli durumlarda kullanışlı olabilecek çeşitli farklı kontrol özellikleri sunar.
  • RGB kanallarını, Alfa kanallarını, katman matlarını, anahatları, teğetleri, planya yüzeyini, ızgara veya parlaklık ölçeklemesini etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilir.

Mocha Pro 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Mocha Pro 2019 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha üstü.