MindGenius Business 2018

MindGenius Business 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm7.0.1.6957
Dosya Boyutu120,18 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi13 Şubat 2020
Binance

MindGenius Business 2018 v7.0.1.6957 İndirMindGenius Business 2018 karmaşık iş fikri haritaları, stratejileri, planları, projeleri ve etkinlikleri oluşturmak için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Bu program ile şirketinizin verimliliğini kolayca artırabilirsiniz. Bu program orijinal haritalar oluşturmanıza izin verir, ancak aynı zamanda belirli görevler için en uygun olan farklı kategorilerde düzenlenmiş çeşitli şablonları da vardır. Harita düzeni, gerekli bilgileri daha iyi bir şekilde görüntülemek için değiştirilebilir. Her biri için farklı branşmanları kolayca genişletebilir ve çeşitli bilgi türlerini kolayca atayabilirsiniz. Bu program, notlar eklemek, dosyaları eklemek ve ekler eklemek, görüntüler ve bağlantılar vb. Eklemenizi sağlar. Bu program, her türden farklı harita arasında gezinmenizi sağlayacak genişletilebilir ağaç görünümünde projeyi görüntülemek için kullanılabilecek yerleşik harita gezgini içerir. MindGenius Business 2018 ayrıca, veriler ilgili haritada değiştirildiği zaman otomatik olarak güncellenen etkileşimli sunumları tasarlamanıza olanak tanır. Tüm MindGenius Business 2018, sadece zihin haritaları oluşturarak ve projeleri organize ederek şirketin verimliliğini artırmaya ihtiyaç duyan işletme sahipleri için geliştirilmiş kullanışlı bir programdır.
Diğer ofis programları için Ofis kategorimizi inceleyin.

MindGenius Business 2018’in Özellikleri: (Aşağıda, MindGenius Business 2018 ücretsiz indirme sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler var.)

  • Karmaşık iş fikri haritaları, stratejileri, planları, projeleri ve etkinlikleri oluşturmak için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır.
  • Orijinal haritalar oluşturmanızı sağlar, ancak çeşitli kategorilerde düzenlenen farklı şablonlara da sahiptir.
  • Harita düzeni gerekli bilgilerin daha iyi bir şekilde görüntülenmesi için değiştirilebilir.
  • Not, dosya, resim ve bağlantılar eklemenizi sağlar.
  • Projeyi genişletilebilir ağaç görünümünde görüntülemek için kullanılabilecek yerleşik harita gezgini içerir.
  • İlişkili haritadaki veriler değiştirildiğinde otomatik olarak güncellenen etkileşimli sunumlar tasarlamanızı sağlar.

MindGenius Business 2018 için Sistem Gereksinimleri: (MindGenius Business 2018 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 1,8 GHz Intel Core 2 Duo veya daha ileri sürümü.