Microsoft Visual Studio 2019

Microsoft Visual Studio 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2019 x64
Dosya Boyutu18,59 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi5 Nisan 2020
Binance

Microsoft Visual Studio 2019 İndirMicrosoft Visual Studio 2019, yenilikçi programlar oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlarla donatılmış gelişmiş bir entegre geliştirme ortamıdır. Bu etkileyici program, konsol uygulamaları, yazılım çözümü ve grafiksel kullanıcı arayüzlerini içeren projeleri oluşturmak için kullanılabilir.

Microsoft Visual Studio 2019 programının kullanımı çok kolaydır ve kodlamada veya bir uzmanda yeni olup olmamanız önemli değildir, odaklanmış çalışmaya devam edebilmeniz için deneyiminizi kolaylaştıracaktır. Microsoft Visual Studio 2019, başlangıç ​​penceresine tamamen yeni bir bakış attı. “Yeni bir proje oluştur” penceresinin düzeni değiştirildi ve önceki Visual Studio sürümününkilerle aynı işlevi içeriyor. Ayrıca geliştirici işbirliğini geliştiren Live Share özelliği ile donatılmıştır. Daha İyi Arama, geliştiricinin verimliliğine adanmış bir başka yeni özelliktir. Yeni arama, menüleri, komutları, seçenekleri, proje kodlarını ve kurulabilir bileşenleri içeren her şeyi arayabilir. Geliştiriciler, uygulamaları sıfırdan başlayarak geliştirmeye başlayabilir veya mevcut programları da değiştirebilir. Hem kaynak hem de makine seviyesinde kullanılabilecek dahili hata ayıklayıcı yardımı ile hatalar kolayca giderilebilir. Sonuçta Visual Studio 2019, yenilikçi programlar oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlarla donatılmış etkileyici ve gelişmiş bir programdır. Diğer webmaster programları için Developer kategorimizi inceleyin.

Microsoft Visual Studio 2019’un özellikleri: (Visual Studio 2019‘u ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Yenilikçi programlar oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlarla donatılmış gelişmiş bir entegre geliştirme ortamıdır.
  • Konsol uygulamaları, yazılım çözümü ve grafiksel kullanıcı arayüzleri içeren projeleri oluşturmak için kullanılabilir.
  • Tamamen yenilenmiş başlangıç ​​penceresine bir göz atın.
  • “Yeni proje oluştur” penceresinin düzeni değiştirildi.
  • Geliştirici işbirliğini geliştiren Live Share özelliği ile donatılmıştır.
  • Daha İyi Arama, geliştiricinin verimliliğine adanmış bir başka yeni özelliktir.
  • Yeni arama, menüleri, komutları, seçenekleri, proje kodlarını ve kurulabilir bileşenleri içeren her şeyi arayabilirsiniz.
  • Programları en baştan geliştirmeye başlayabilir veya mevcut programları da geliştirebilirsiniz.
  • Hem kaynak hem de makine seviyesinde kullanılabilecek dahili hata ayıklayıcı yardımı ile hataları kolayca giderilebilirsiniz.

Microsoft Visual Studio 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Visual Studio 2019‘u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 22 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.