Microsoft Office Professional Plus 2013 x86 [32 Bit]

Microsoft Office Professional Plus 2013 x86 [32 Bit] İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP1 15.0.5059.1000
Dosya Boyutu-
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi20 Şubat 2020
Binance

Microsoft Office Professional Plus 2013 x86 [32 Bit]Microsoft Office, yaklaşık 30 yıldır piyasada bulunan ve o zamandan beri beyaz yakalılar ve öğrenciler için en üst düzey seçim olan Microsoft‘un bir ofis paketidir. Microsoft Office, son 30 yıldır birçok versiyonla piyasaya sürüldü ve burada Microsoft Office Professional Plus paketini inceliyoruz. Microsoft Office Professional Plus 2013’ün parçası olan yazılımlar da bu pakete dahil edilmiş. Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint ve Microsoft Word gibi temel yazılımlar bu pakette var. Bu programların yanı sıra Access, OneNote ve Lync gibi başka yazılımlar da vardır. Microsoft Office Professional Plus ile çalışmanızı kolayca bulutta oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. Lync ile, mesaj almanın yanı sıra mesaj göndermenizi sağlayan özelliklerin yanı sıra kişilerinizi de kolayca entegre edebilirsiniz. Sonuç olarak Microsoft Office Professional Plus 2013 size işinizde veya okulda yardımcı olan mükemmel bir ofis paketidir. Diğer bir ofis paketi olan Microsoft Office 2007‘yi de deneyebilirsiniz.
Diğer ofis paketleri için Ofis kategorimizi inceleyin.

NOT: Şuan indirdiğiniz ofis paketi x86 yani 32 bit sistemler içindir, eğer ki x64 bit sürümünü indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Microsoft Office Professional Plus 2013 x64 İndir

Microsoft Office Professional Plus 2013’ün Özellikleri: (Aşağıda, Microsoft Office Professional Plus yüklemesi sonrasındakarşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Word, PowerPoint, Excel, One Note ve Lync gibi temel ofis yazılımları içeriyor.
  • Çalışmanızı bulutta kolayca oluşturabilir ve kaydedebilir.
  • Kişilerinizi Lync ile kolayca entegre edebilir.
  • Ana uygulama ile birlikte Skype for Business‘ı yükler.
  • Önceki Ofis paketlerine karşın size mükemmel arayüzü ve çekirdek yapısı sayesinde harika bir ofis deneyimi sunar.
  • Gelişmiş güvenlik ve kararlılık sunar.

Microsoft Office Professional Plus 2013 için Sistem Gereksinimleri: (Microsoft Office Professional Plus paketini yüklemeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 5 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.