Microsoft Office Professional Plus 2013 x64

Microsoft Office Professional Plus 2013 x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP1 15.0.5059.1000
Dosya Boyutu-
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi19 Şubat 2020
Binance

Microsoft Office Professional Plus 2013 x64Microsoft Office, yaklaşık 30 yıl önce piyasaya sürülen etkileyici bir ofis paketidir ve ilk sürümünden bu yana profesyoneller ve öğrenciler için vazgeçilmez bir araç olmakta. Microsoft Office zaman içinde pek çok sürümle karşımıza çıktı ve biz de bu gün Microsoft Office Professional Plus paketini inceliyoruz. Microsoft Office Professional Plus 2013,MS Word, MS PowerPoint, MS Excel, MS Access ve OneNote gibi çeşitli standart ofis yazılımlarını içerir. Microsoft Office Professional Plus, SkyDrive ve Lync ile güçlü entegrasyonları da var ve kolayca kişileri entegre edebilirsiniz. Mesajları almanıza ve göndermenize izin verir. Çeşitli ağların iletişim bilgilerini görmenizi sağlayacak olan People Card‘a da sahiptir. Belgenizdeki farklı öğeleri düzenlemenize olanak tanıyan bir Düzenleme Modu var ve Sayfa Düzeni de dahil edildi ekstra olarak bu sürüme yeni bir menü eklenmiş. Microsoft Office Professional Plus 2013, Flickr, Hotmail, Facebook ve SkyDrive ile etkileyici bir entegrasyona sahip. Diğer bir office versiyonu olan Microsoft Office 2016 Professional Plus‘ı da deneyebilirsiniz.
Diğer office paketleri için Ofis kategorimizi inceleyin.

NOT: Şuan indirdiğiniz ofis paketi x64 bit sistemler içindir, x86 yani 32 bit sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Microsoft Office Professional Plus 2013 x86 (32 Bit) İndir

Microsoft Office Professional Plus 2013’ün Özellikleri: (Aşağıda, Microsoft Office Professional Plus ücretsiz yüklemesinden sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Onlarca yıldır piyasada bulunan öğrenciler ve profesyoneller için ünlü bir ofis paketidir.
  • MS PowerPoint, MS Word ve MS Excel vb. yazılımları içerir.
  • SkyDrive ve Lync ile güçlü entegrasyonları var.
  • Farklı ağların iletişim bilgilerini görmenizi sağlayacak Kişi Kartı özelliği var.
  • Belgelerinize farklı öğeleri düzenlemenize izin veren Düzenleme Moduna sahip.
  • Bu sürümde yeni bir menü sayfası düzeni dahil edilmiş.

Microsoft Office Professional Plus 2013 için Sistem Gereksinimleri: (Microsoft Office Professional Plus ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 5 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.