Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
Microsoft Office 365 Pro Plus İndir
3,67
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 3,67 / 5 (3)
Microsoft Office 365 Pro Plus İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

365 Pro Plus

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Microsoft Office 365 Pro Plus İndir

John Rambo
19 Haz 2019
Yorum Yok

Microsoft Office 365 Pro Plus İndirMicrosoft Office 365 Pro Plus, diğer tüm Office sürümleri gibidir ve diğer sürümlerinde bulacağınız tüm temel özellikleri içerir. Web tabanlı bir sürüm değildir ve bilgisayarınızda yerel olarak çalışır. Bu, özelliklerini kullanmak için internete bağlı olmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Diğer Office sürümleriyle pek çok benzerliği olsa da, Office 365 Pro Plus’ın her ay lisansını yenilenmesi gerektiği ve lisansını yenilememeniz durumunda düşük işlevsellik moduna girer. Dilerseniz Microsoft’un diğer bir ofis programı olan Microsoft Office Professional Plus 2013 x64‘ü de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Microsoft Office 365 Pro Plus, kullanımı için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymasa da, lisans durumunuzun kontrol edilebilmesi için her ay internete bağlanması gerekir. Tek bir lisansla Office 365 Pro Plus’ınızı 5 farklı bilgisayara yükleyebilirsiniz. Office 365 Pro Plus’ın yükleme işlemi, oldukça hızlıdır. Dolayısıyla, zaman kaybetmeden ürününüzü kullanmaya hazır olacaksınız. Office 365 Pro Plus tarafından oluşturulan dosyalar yerel bilgisayarda ve bulutta depolanabilir. Office 365 Pro Plus’taki tüm programlar Office 2013 ile aynıdır. Sonuçta Office 365 Pro Plus, tüm özelliklerini kullanabilmek için internet gerektirmeyen çok kullanışlı bir programdır. Diğer ofis programları için Ofis kategorimizi ziyaret edin.

Microsoft Office 365 Pro Plus’ın Özellikleri: (Microsoft Office 365 Pro Plus‘ı ücretsiz olarak indirdikten sonra, karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Başka bir Office sürümünde bulacağınız tüm temel özellikleri içerir.
 • Oldukça hızlı bir kuruluma sahiptir.
 • Kullanmak için internet bağlantısı gerekmez.
 • Her ay lisansını yenilemeniz gerekiyor.
 • Lisansı 5 farklı bilgisayarda etkinleştirebilirsiniz.
 • Dosyalarınızı yerel diskte veya bulutta depolayabilirsiniz.
 • Office 2013 ile aynı programlara sahiptir.

Microsoft Office 365 Pro Plus için Sistem Gereksinimleri: (Microsoft Office 365 Pro Plus‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı işlemci.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?