Microsoft Office 2010 x64 (64 Bit)

Microsoft Office 2010 x64 (64 Bit) İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm2010 x64
Dosya Boyutu1,31 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi15 Ocak 2020
Binance

Microsoft Office 2010 x64 (64 Bit)Microsoft Office 2010 x64, Microsoft tarafından geliştirilmekte olan Office programının 2010 yılında çıkarılan sürümüdür. Office ile okul ve iş konusunda hayatınızı çok kolaylaştıran programların bir araya geldiği bir pakettir. Paketin içinde Word, PowerPoint, Excel, Access, Publisher, OneNote bulunmaktadır. Setup tamamen katılımsızdır, katılımsız ne demek bilmeyen dostlarımız için hemen açıklayalım; program kurulurken kullanıcının hiç yorulmadan direkt setupu çalıştırmasıyla kurulmasına katılımsız deriz. Office ile ofis ve okul için gereken tüm işlerinizi halledebilir ve kaliteli işler ortaya çıkarabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yorum yoluyla sizlere olabildiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Şuan indirdiğiniz x64 bit sürümüdür, x86 yani 32 bit sürümünü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Dilerseniz diğer bir ofis programı olan Microsoft Office 2019 Professional Plus x64‘ü de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Microsoft Office 2010 x64 ‘de birçok değişiklik ve ekleme var. Microsoft, kullanıcı arayüzünü değiştirip ofise yeni ve akıllı bir görünüm kazandırarak Office 2007’nin şerit görünümünü korudu. Ayrıca, bu şeritlerin görünümünü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Hızlı erişim araç çubuğunun eklenmesi de sol üstte yer almaktadır. Her ne kadar Office bir Photoshop olmasa da görüntüleri değiştirebilmeniz ve düzenleyebilmeniz için bazı özellikler sağlar. Bu sürümü ile bazı yeni filtrelere, gölgelere ve temalara sahiptir. PowerPoint’te ayrıca bazı yeni geçişler ve animasyonlar var. Ayrıca videoları da düzenleyebilirsiniz. Diğer ofis programları için Ofis kategorimizi inceleyin.

Microsoft Office 2010 x64’ün Özellikleri: (Microsoft Office 2010 x64‘ü ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Kullanıcılar için geniş seçenekler sunar.
  • Daha esnektir.
  • Hem amatörler hem de ileri düzey kullanıcılar için kullanımı kolaydır.
  • Kullanıcı arayüzü yenilendi.
  • Geliştirilmiş İnsan Bilgisayar etkileşimi kavramı.
  • Office 2010 içindeki görüntüleri düzenleyebilirsiniz.
  • Birlikte yazma özellikleri dahildir.

Microsoft Office 2010 x64 için Sistem Gereksinimleri: (Microsoft Office 2010 x64‘ü ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Bellek (RAM): 256 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 3GB boş alan gerekir.
İşlemci: 500MHz Intel işlemci veya üstü.