Microsoft Office 2003 Professional

Microsoft Office 2003 Professional İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP3
Dosya Boyutu104 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi26 Ocak 2020
Binance

Microsoft Office 2003 Professional İndirMicrosoft Office 2003 Professional, dünyanın her yerinden insanların resmi işlerini kolaylıkla ve en üst düzeyde verimle yapmasını sağlayan bir pakettir. Microsoft Office ilk sürümünden bu yana Windows İşletim Sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Microsoft Office‘in birçok sürümü şimdiye dek piyasaya sürüldü ve bugün sizin için Microsoft Office 2003 Professional sürümünü inceliyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi, bu Microsoft Office paketinin 2003 yılında piyasaya sürülen versiyonudur ve birden fazla sistemde kullanılabilir. Office birçok yeni sürümle birlikte gelmesine karşın, Office 2003, hala kullanıcılar tarafından kullanılmakta olup, en son sürümlerin özelliklerine uymayan eski PC’ler için vazgeçilmez bir paket. Microsoft Word veya Excel üzerinde Office 2003 Professional‘da önemli bir değişiklik yok ancak Microsoft Outlook tamamen elden geçirilmiş.

Microsoft Word‘un belgeleri, tıpkı bir kitap gibi iki sayfa görünümünde gösterecek olan okuma düzenine sahip olması bu sürüme geçmek için geçerli sebeplerden birisidir. İki sayfa modu uzun belgeleri okumak için idealdir ve belgelerinizi daha rahat bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Microsoft Word okumayı oldukça kolaylaştıracak ClearType teknolojisine sahip olup, ayrıca araç çubuğunun yardımıyla metin boyutunu da küçültmenize olanak sağlıyor. Word, Excel ve Outlook programlarında yerleşik eş anlamlılar aracılığıyla farklı kelimelerin tanımını bulabilecek bir Araştırma Görev Panosu da bulunur. Ayrıca, cümleleri bir dilden başka bir dile çevirebilirsiniz. PowerPoint, oynatma kontrollerini doğrudan slaytlara yerleştirebileceğiniz gibi bir dizi geliştirmeye de sahip. Ayrıca, avi, mpg ve mp4 gibi farklı formatlardaki videoları sunumlarınıza kolayca dahil edebilirsiniz. PowerPoint dosyalarınızı bir CD’ye yerleştirmek de çok kolaydır. Yayıncıya da 10 yeni şablon da dahil edilmiştir.
Diğer ofis programları için tıklayın.

Microsoft Office 2003 Professional Özellikleri:

  • Tamamen elden geçirilmiş yeni Outlook sürümü mevcuttur.
  • Okuma modları, uzun belgeleri kolaylıkla okumak için Word‘e dahil edilmiş.
  • Okumayı kolaylaştıran ClearType teknolojisi var.
  • Metin boyutunu artırabilir / azaltabilir.
  • Araştırma Görev Panosu dahil.
  • Cümleleri bir dilden başka bir dile çevirebilir.
  • Sunumlarda oynatma kontrollerini ekleyebilir.
  • Sunumlarda farklı formatlardaki videoları oynatabilir.
  • Publisher 2003‘e 10 yeni şablon eklendi.

Microsoft Office 2003 Professional için Sistem Gereksinimleri: (Microsoft Office 2003 Professional ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8
Bellek (RAM): 256MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 400MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.