MEmu Android Emulator v5.5.7.0 İndir
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
MEmu Android Emulator v5.5.7.0 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

5.5.7.0

RAR Şifresi:

programindirsene.com

MEmu Android Emulator v5.5.7.0 İndir

Theodore Bagwell
21 Ağu 2018
Yorum Yok

MEmu Android Emulator v5.5.7.0 İndirMEmu Android Emulator, PC’nizde Android oyunları oynamanıza izin veren çok kullanışlı bir programdır. Bu emülatör, hızlı gezinme seçeneklerini de içeren orijinal android işletim sisteminin tüm işlevlerine sahiptir. Cep telefonları söz konusu olduğunda, android işletim sistemi dünyanın her yerinde en yaygın kullanılan işletim sistemidir. IOS çok zorlu bir rakip olsa da, yüksek erişilebilirlik derecesi sayesinde Android çoğu insan tarafından tercih edilir. Android Emulator size tam bir Android ortamı sağlar, sezgisel yan paneller ve hızlı tarama işlevleri ile birlikte daha düşük seçenekler çubuğuyla birlikte hızlı navigasyon sistemi sağlar. MEmu Android Emulator‘de, ekranı döndürme, cep telefonunu tam olarak kopyalama yeteneği gibi farklı geliştirmeler de var. Ayrıca, tek düğmeli kamera görüntüsü gibi bir çağrı alındığında tetiklenen titreşimleri simüle etmek için kullanılabilecek bir Sarsıntı fonksiyonuna sahip. MEmu Android Emulator, Android programlarını kolayca çalıştırabilir ve kullanıcılar yerel APK’lara göz atabilir veya farklı mağazalardan yüklemek için yerleşik tarayıcıyı kullanabilir. Sonuç olarak MEmu Android Emulator, Windows PC’nizde Android oyunları oynamanıza izin verecek çok kullanışlı bir programdır.
Diğer oyun programları için Oyun Programları kategorimizi ziyaret edin.

MEmu Android Emulator Özellikleri: (Aşağıda, MEmu Android Emulator ücretsiz indirme sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

 • Android oyunlarını PC’nizde oynamanıza izin verecek çok kullanışlı bir program.
 • Hızlı gezinme seçeneklerini de içeren orijinal işletim sisteminin tüm işlevlerine sahiptir.
 • Tam bir Android ortamı sağlar.
 • Alt seçenekler çubuğunun yanı sıra sezgisel yan paneller ve hızlı tarama işlevleri ile birlikte dinamik navigasyon sistemi sağlar.
 • Ekranı döndürme, cep telefonunu tam olarak kopyalama özelliği var.
 • Tek tuşlu kamera görüntüsü gibi bir çağrı alındığında tetiklenen titreşimleri simüle etmek için kullanılabilecek bir Sarsıntı fonksiyonu var.
 • Android programlarını kolayca çalıştırabilir ve kullanıcılar yerel APK’lara göz atabilir.
 • Çeşitli mağazalardan yüklemek için yerleşik tarayıcıyı kullanabilir.

MEmu Android Emulator için Sistem Gereksinimleri: (MEmu Android Emulator ücretsiz indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium işlemci veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?