MediaMonkey Gold 2020

MediaMonkey Gold 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv5.0.0.2233
Dosya Boyutu74,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi25 Ekim 2020
Binance

MediaMonkey Gold 2020MediaMonkey Gold 2020, ses ve müzik dosyalarını daha kolay düzenlemek için geliştirilmiş harika bir programdır. MediaMonkey ile albümlerinizde eksik olan ses dosyalarını kolayca bulur ve istediğiniz albüme ekleme olanağına sahip olursunuz. MediaMonkey dosyalarınızı ve ses dosyalarınızı otomatik olarak yeniden adlandıran bir Etiket Düzenleyici aracına sahiptir. MediaMonkey Gold, istediğiniz dosyaları otomatik olarak depolamanızda arar. MediaMonkey Gold ile CD, DVD ve diğer depolama araçlarında sahip olduğunuz ses ve müzik dosyalarını kolayca yönetebilirsiniz. Programın kullanıcı arayüzü grafikseldir, ecolayzer ve görselleştirme gibi gelişmiş ayarlar ile donatılmıştır. Diğer bir ses yazılımı olan MAGIX Samplitude Pro X5 Suite‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MediaMonkey 2020, kullanıcılara mümkün olan en üst düzey ses kalitesini sağlar böylece her ayrıntıyı yönetme olanağınız olur. 50.000 müziği siz kullanıcılara sunulan dev arşivde kolayca arayabilir ve soldaki menüden ses dosyası formatlarını isteklerinize göre değiştirebilirsiniz. Ecolayzer’in ayarları ve oynatma biçimi manuel olarak ayarlanabilir. Kullanımı kolay yazılım ortamı, amatör kullanıcıların belirtilen müziği birkaç basit tıklama ile oynatmasına olanak tanır. Sonuç olarak MediaMonkey Gold 2020 programı ses ve müzik dosyalarınızı yönetmenizi kolaylaştıran harika bir yazılımdır.
Diğer MediaMonkey yazılımları için Ses Programları kategorimizi inceleyin.

MediaMonkey Gold 2020’nin Özellikleri: (Aşağıda, MediaMonkey Gold 2020’yi ücretsiz olarak indirdikten sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Ses ve müzik dosyalarını gelişmiş araçlar ile yönetmenizi sağlar.
  • OGG, MP3, WMA vb. popüler formatları destekler.
  • DJ gibi seslerle profesyonelce oynamanız için gelişmiş ecolayzer ile donatılmıştır.
  • Ses dosyası dönüştürücü ile farklı formatlarda render alabilirsiniz.
  • Albümlerinizi otomatik etiketleme özelliği vardır.
  • Kullanılmadığında arka planda çalışarak sisteminizi yormaz.
  • Ses dosyalarınızın kalitesini bozmadan aynen oynatır.
  • Türkçe dil desteği vardır.

MediaMonkey Gold 2020 Sistem Gereksinimleri: (MediaMonkey Gold 2020’yi ücretsiz olarak indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 80 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Duo-Core işlemci veya daha üstü.