McAfee VirusScan Enterprise

McAfee VirusScan Enterprise İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv8.8.0.2024
Dosya Boyutu36,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi11 Mayıs 2020
Binance

McAfee VirusScan Enterprise İndirMcAfee VirusScan Enterprise, bilgisayarlarınızı virüs saldırılarına karşı korumanıza yardımcı olacak etkileyici bir programdır. Ev kullanıcıları gibi, şirketler de bilgisayarlarında sakladıkları verilerin güvenli olduğundan ve tüm kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı çok iyi korunmalarını sağlamalıdır.

McAfee VirusScan Enterprise, işletmeler için geliştirilmiştir ve sunucularda depolanan içerikleri yalnızca bilgisayarlarda değil, artık ek ürünlere gerek kalmadan koruyabilir. McAfee VirusScan, McAfee işlemlerinin kötü amaçlı yazılımların en saldırganı tarafından bile sonlandırılamayacağı şekilde yapılandırılabilen erişim koruması kuralları ile çok güçlü bir şekilde karşımıza çıkıyor. Oluşturulan kuralları ihlal etmek için yapılan tüm girişimler günlüğe kaydedilir ve oluşturulan dosyalar, tehditleri tanımlamak ve yalıtmak için güvenlik uzmanları tarafından analiz edilebilir. McAfee VirusScan Enterprise, virüs bulaşmış programların ana makinede isteğe bağlı kod çalıştırmasını ve her girişimi ayrıntılandıran günlük dosyaları oluşturmasını da engelleyebilir. Sonuç olarak McAfee VirusScan Enterprise, PC’lerinizi virüs saldırılarına karşı korumanıza yardımcı olacak etkileyici bir programdır. Diğer bir antivirüs programı olan Bitdefender Total Security 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

McAfee VirusScan Enterprise’ın Özellikleri: (Aşağıda, McAfee VirusScan Enterprise‘ın ücretsiz yüklemesinden sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • PC’lerinizi virüs saldırılarına karşı korumanıza yardımcı olacak etkileyici bir programdır.
  • İşletmeler için geliştirildi ve sunucularda saklanan içerikleri sadece bilgisayarlarda değil, artık ek ürünlere ihtiyaç duymayacak şekilde koruyabilir.
  • McAfee işlemlerinin, kötü amaçlı yazılımların en saldırganı tarafından bile sonlandırılamayacağı şekilde yapılandırılabilen erişim koruma kuralları ile birlikte çok güçlüdür.
  • Etkilenen programların ana makinede rasgele kod yürütmesini önler ve her bir girişimi detaylandıran günlük dosyaları oluşturur.

McAfee VirusScan Enterprise için Sistem Gereksinimleri: (McAfee VirusScan Enterprise‘ın ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 2K / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 166 MHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.