McAfee Endpoint Security 2020

McAfee Endpoint Security 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv10.7.0.753.8
Dosya Boyutu290,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi9 Mart 2020
Binance

McAfee Endpoint Security 2020 İndirMcAfee Endpoint Security 2020, zero-day saldırılarından ve e-posta yoluyla iletilen kötü amaçlı yazılımlardan korunmak için geliştirilmiş etkileyici bir antivirüs programıdır. Biri merkezi olarak yönetilen bilgisayarlar için diğeri ise kendi kendini yöneten iş istasyonları için iki farklı sürümde gelir. Bu programın yapılandırılması çok kolaydır, ayrıca modüllerinin durumunu izlemek, etkinlik günlüklerini kontrol etmek ve karantinaya alınan dosyalara göz atmak için sezgisel bir yönetim paneline sahiptir. Dilerseniz diğer bir antivirüs programı olan Kaspersky Internet Security 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

McAfee Endpoint Security 2020 bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak izler ve istediğiniz zaman yeni isteğe bağlı tarama başlatabilirsiniz. Tehdit Önleme, Web Kontrolü ve Güvenlik Duvarı olmak üzere üç farklı modülle birlikte gelir. Güçlü koruma sağlamak için birbirini tamamlayan hem imza tabanlı hem de davranışsal algılama motorlarına sahiptir. Şüpheli bir dosya algılandığında program sizi uyaracak ve bazı işlemler yapmanızı isteyerek kaldırmak isteyeceğiniz ana kadar o gibi şüpheli dosyaları depolayan bir karantina alanında saklayacak. Sonuç olarak McAfee Endpoint Security 2020, ağ bilgisayarları için zero-day saldırılarından ve e-posta yoluyla iletilen kötü amaçlı yazılımlardan korunmak için geliştirilmiş etkileyici bir antivirüs programıdır. Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

McAfee Endpoint Security 2020’nin Özellikleri: (McAfee Endpoint Security 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Ağ bilgisayarları için zero-day saldırılarından ve e-posta yoluyla iletilen kötü amaçlı yazılımlardan korunmak için geliştirilmiş etkileyici bir antivirüs programıdır.
  • Biri merkezi olarak yönetilen bilgisayarlar için diğeri ise kendi kendini yöneten iş istasyonları için olmak üzere iki farklı sürümde gelir.
  • Dağıtılması ve yapılandırılması çok kolaydır.
  • Modüllerinin durumunu izlemeniz, etkinlik günlüklerini kontrol etmeniz ve karantinaya alınan dosyalara göz atmanız için sezgisel bir yönetim paneline sahiptir.
  • Tehdit Önleme, Web Kontrolü ve Güvenlik Duvarı olmak üzere üç farklı modülle birlikte gelir.
  • Hızlı veya tam tarama seçenekleri ile tarama yapabilirsiniz.

McAfee Endpoint Security 2020 için Sistem Gereksinimleri: (McAfee Endpoint Security 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.