Marvelous Designer 7.5 Enterprise

Marvelous Designer 7.5 Enterprise İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm4.1.100.33300
Dosya Boyutu639 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi29 Ocak 2020
Binance

Marvelous Designer 7.5 Enterprise İndirMarvelous Designer 7.5 Enterprise, karakterleriniz için gerçekçi 3D dijital giysiler tasarlamada kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Bu program giyim işinde olan ve dijital karakterlerinin her zaman şık görünmesini sağlamak isteyen kişiler içindir. Marvelous Designer 7.5 Enterprise, tüm unsurları kolayca konumlandırılabilen kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Marvelous Designer 7.5 Enterprise Kurumsal bir örnek avatar ile başlayacak ve varsayılan görünümden memnun değilseniz farklı bir tane seçebilirsiniz. Çeşitli yüzleri, saç kesimlerini ve hatta ayakkabılarını deneyebilirsiniz. Tenin şeklini, dokusunu ve rengini değiştirerek avatarınızın kıyafetlerini değiştirebilirsiniz. Ön tarafın renginin yanı sıra giysinin arkasını farklı renklerle değiştirebilirsiniz. Ayrıca, avatarınızın ölçümlerini düzenleyebilir ve bel çevresi ve bacak ve boyun noktasının yüksekliği için kolayca yeni değerler girebilirsiniz. Tüm değişiklikler gerçek zamanlı olarak 3D’de önizlenebilir. Sonuç olarak, Marvelous Designer 7.5 Enterprise‘ın gerçekçi 3D dijital giysiler tasarlamak için kullanılabilecek güçlü ve güvenilir bir program olduğunu söyleyebiliriz.
Diğer grafik tasarım araçları ve programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyebilirsiniz.

NOT: Bu programı kullanmak için orta seviyenin biraz üstü sistem gereksinimleri gerekir bu yüzden sadece x64 bit sistemlerde çalışır, x86 yani 32 bit sistemlerde program çalışmaz eğer bu tarz bir programı 32 bit sistemde çalıştırmak istiyorsanız Grafik Tasarım kategorimizden farklı bir programı deneyebilirsiniz.

Marvelous Designer 7.5 Enterprise Kurumsal Özellikleri:

  • Karakterleriniz için gerçekçi 3D dijital giysiler tasarlamak için kullanılabilecek kullanışlı bir program.
  • Kolayca anlaşılabilir unsurları ile kullanıcı dostu arayüzü vardır.
  • Program daha sonra değiştirilebilen varsayılan bir avatarla başlıyor.
  • Tenin, şeklini, dokusunu ve rengini değiştirerek avatarınızın kıyafetleri üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.
  • Gerçek zamanlı 3D’deki tüm değişiklikleri önizlenebilir.

Marvelous Designer 7.5 Enterprise Kurumsal Sistem Gereksinimleri: (Marvelous Designer 7.5 Enterprise ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 700 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Core i5 veya daha üstü.