Malwarebytes WinPE 20

Malwarebytes WinPE 20 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.12
Dosya Boyutu- MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi4 Şubat 2021
Binance

Malwarebytes WinPE 20Malwarebytes WinPE 20, virüsleri, truva atlarını kaldırmanıza ve bilgisayarın performansını artırmanıza yardımcı olan sezgisel ve işlevsel bir programdır. Yeni başlayanlar ve deneyimli kişiler, kullanıcı dostu bir ortamda istenmeyen verileri kaldırmak için bu mükemmel programyı kullanabilirler. Bu sürümde kullanımı kolay ve daha şık bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır, böylece kullanıcıların sistemi buna göre optimize etmesini mümkün kılar. Virüsleri, Truva atlarını, kötü amaçlı yazılımları kaldırmak ve PC performansını artırmak için kullanılan birçok mükemmel ve güvenilir araçla birlikte gelir.

Genel anti-virüs özelliklerinin yanısıra birçok güvenlik ve optimizasyon aracı ile donatılmıştır. Diğer araçları sayesinde birçok programın yapacağı işi tek programla halletmiş olursunuz. Gelişmiş ve optimize edilmiş yeni kullanıcı arayüzüne daha önceki sürümlere göre daha hızlı alışacak ve arayüzü istekleriniz doğrultusunda kişiselleştirebileceksiniz. Sonuç olarak Malwarebytes WinPE, gerek içerdiği araçlarla gerek sektördeki geçmişi ile size üst düzey güvenlik deneyimi sunan harika bir programdır.
Diğer Anti-Virüs yazılımları için Güvenlik Programları kategorimizi inceleyin.

Malwarebytes WinPE 20 Özellikleri: (Aşağıda, Malwarebytes WinPE 20 programını ücretsiz olarak indirme işleminden sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler listelenmiştir.)

  • Virüsleri, Truva atlarını, kötü amaçlı yazılımları kaldırmak ve bilgisayar performansını artırmak için geliştirilmiş harika bir program
  • programnın arayüzü iyi yönetiliyor ve iyi yapılandırılmış
  • Geçmişi silmenizi, önbelleği temizlemenizi ve çerezleri silmenizi sağlar
  • Bozuk kayıtları algılar ve birkaç saniye içinde kaldırır
  • Güvenliği sağlamak için temiz ve güvenli gezinme sağlar
  • Virüsleri, kötü amaçlı yazılımları, Truva atlarını, düzenbazları, casus yazılımları ve solucanları öldürmenizi sağlar
  • Gereksiz dosyaları, yinelenen klasörleri, istenmeyen dosyaları ve bozuk bağlantıları bulur ve kaldırır

Malwarebytes WinPE 20 için Sistem Gereksinimleri: (Malwarebytes WinPE, ücretsiz olarak indirme işlemini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemleri: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Sabit Disk Alanı: 200 MB veya daha fazla boş alan gereklidir.
Bellek (RAM): 4 GB RAM önerilir.
Mimari: 32 ve 64 bit sistemlerde çalışır.
İşlemci: Intel Duo-Core veya daha üstü işlemci gereklidir.