Malwarebytes Premium APK

Malwarebytes Premium APK İndir

İşletim SistemiAndroid
DilTürkçe
Sürüm3.2.2.1
Dosya Boyutu31,1 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi3 Şubat 2020
Binance

Malwarebytes Premium APK İndirMalwarebytes Premium APK, küçük ve güçlü bir antivirüs uygulamasıdır. Malwarebytes Premium APK, şüpheli kötü amaçlı yazılımları cihazınızdan kaldırır. Malwarebytes Premium, şu anda en çok kullanılan Anti-malware araçlarından birisidir. Bilgisayarınızda casus yazılım, kötü amaçlı yazılım, keylogger ve diğer tehditleri bulabileceğiniz akıllı Kötü Amaçlı Yazılım algılama motorunu kullanır. Malwarebytes‘i Android platformu için Ücretsiz İndirin ve bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, rootkit‘lerden ve sahte uygulamalardan koruyun. Malwarebytes Premium APK, tüm bu virüs ve kötü amaçlı yazılımları engelledikten sonra cihaz hızınızı arttırabilir. Malwarebytes Premium ayrıca tehditleri kaldırarak Android cihazınızın performansını gözle görülür bir şekilde arttıracaktır. Ancak Defraggler‘ı kullanarak android Sabit Disk Performansını da artırabilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılım ve uygulamalarına karşı ileri seviye bir koruma sağlar. Virüs kapmış cihazlarda bile, bu Anti-Malware yazılımı Chameleon Teknolojisini kullanarak cihazınızı kolayca güvenli haline geri döndürebilir. Malwarebytes Kötü Amaçlı Web Siteleri‘nden sizi korur ve cihazınızın virüs kapmasını önler. Uygulama kurulduktan sonra sizi tam zamanlı olarak sürekli korur ve herhangi bir olağanüstü durumda sizi bilgilendirerek durumdan haberdar olmanızı sağlar.
Diğer apk dosyaları için Android Uygulama kategorimizi inceleyin.

Malwarebytes Premium APK Özellikleri:

  • Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Algılama özelliği sayesinde sizi tüm tehditlerden korur..
  • Gerçek Zamanlı Güvenlik.
  • Tehlikeli Her Virüsü Türlü Tespit Eder, Örneğin: Kötü Amaçlı Yazılım, Truva Atları, Rootkitler, Sahte uygulamalar.
  • Türkçe de Dahil 35 Farklı Dili Destekler.
  • Yardım Aracı Sayesinde Size Takıldığınız Noktalarda Yardımcı Olur.
  • Sezgisel Veritabanına Dayalı Tespit Sayesinde Güncel Virüslere Karşı Da Koruma Sağlar.
  • Yazılım Davranışlarını İnceler ve Tehlikeli Bir Durumda Müdahele Eder.
  • Cihaz Hızını Optimize Eder.
  • Çok hafif uygulama Olduğu İçin Cihazınızı Zorlamaz.

Malwarebytes Premium APK için Sistem Gereksinimleri: (Malwarebytes çok kompakt bir uygulama olmasına ve tüm cihazları desteklemesine rağmen. Yine de aşağıda okunan Malwarebytes için minimum sistem gereksinimlerini görmek istiyorsanız inceleyebilirsiniz.)

İşletim Sistemi: Android 4.1 ve daha üstü.
İşlemci: Tümünü destekler.
RAM: Tümünü destekler.
Bellek: 32 MB boş alan gereklidir.