Malwarebytes Browser Extension

Malwarebytes Browser Extension İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm1.0.26
Dosya Boyutu4,78 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi9 Şubat 2020
Binance

Malwarebytes Browser Extension v1.0.26 İndirMalwarebytes Browser Extension, daha güvenli ve hızlı bir web tarama deneyimi sunar. İstenmeyen içeriği filtreleyerek kötü amaçlı web sitelerini engeller ve 3 kat daha hızlı web sayfası yükleme süresiyle size mükemmel bir internet deneyimi sunar.

Malwarebytes Anti-Malware gibi ünlü bir antivirüs programını yapan Malwarebytes şirketi aynı ekip tarafından Malwarebytes Browser Extension‘u yaptırmış. Malwarebytes Browser Extension, daha önce tanımlanamayan sahte teknik destek dolandırıcılığı ve tekniklerini tanımlayan ve engelleyen dünyada ilk tarayıcı güvenlik eklentisidir. Pop-up‘ları, tarayıcı virüslerini ve tarayıcı kilitleyicilerini kolaylıkla engelliyor.
Malwarebytes Browser Extension, link kısaltma servislerini engeller, tarayıcı kriptolarını (istenmeyen cryptocurrency madencileri) durdurur ve diğer kötü amaçlı içeriklerden sizi korur.

Malwarebytes Browser Extension, göze çarpmayan hafif güvenlik eklentisi, reklam engelleme, reklam izleyici engelleme ve bilinen kötü amaçlı web siteleri gibi standart tarayıcı koruma özelliklerini de içerir. Diğer bir internet güvenlik programı olan AVG Internet Security 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Malwarebytes Browser Extension Özellikleri:

Kötü amaçlı yazılım koruması: Kötü amaçlı programları veya sisteminize zarar verebilecek kodları engeller.

Spam koruması: Teknik destek aldatmacaları, tarayıcı kilitleyicileri ve kimlik avı dahil olmak üzere çevrimiçi tehlikeleri engeller.

Reklam / izleyici koruması: Çevrimiçi etkinliğinizi izleyen üçüncü taraf reklamları ve üçüncü taraf reklam izleyicilerini engeller. Bir web sitesi için engellenen reklamların / izleyicilerin sayısı, tarayıcınızdaki Malwarebytes logosunun yanında gösterilir.

Clickbait koruması: Sıkça tehlikeli değere sahip davranış sergileyen içeriği ve web sitelerini engeller.

Potansiyel olarak istenmeyen program (PUP) koruması: Araç çubukları ve açılır pencereler de dahil olmak üzere potansiyel olarak istenmeyen programların indirilmesini engeller.

Malwarebytes Browser Extension için Sistem Gereksinimleri: (Malwarebytes Browser Extension ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): Chrome çalıştırması yeterli.
Sabit Disk Alanı: 5 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Chrome çalıştıran tüm işlemcilerde çalışır.