Malwarebytes Anti-Malware Premium

Malwarebytes Anti-Malware Premium İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv3.4.5.2467
Dosya Boyutu69,1 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi3 Şubat 2020
Binance

Malwarebytes Anti-Malware Premium İndirGünümüzde her şey dijital hale geldi. İnsanlar internette iş yapıyorlar ve paranın yanı sıra hassas verilerini de çevrimiçi olarak paylaşıyorlar, hayatın çok kolaylaştığını söyleyebiliriz, ancak siber suç oranlarında belirgin bir artış oldu. Zararlı yazılımlara ve virüslere karşı kendinizi korumak için en yaygın yolu, bir antivirüs programı kullanmaktır. Malwarebytes Anti-Malware Premium, ne kadar gelişmiş olursa olsun, sizi her tehditten kurtaracak bir üründür. Asıl amaç, sisteminizin kötü amaçlı yazılım içermemesidir, çünkü bu kötü amaçlı yazılım, önemli belgelerinizin ve diğer veri türlerinin kaybına neden olabilir. Kötü amaçlı yazılım sisteminize başarıyla saldırdığında, verilerinizi geri almak ve sisteminizi temizlemek için değerli zamanınızı ve paranızı harcamış olmanız gerekir. Kötü amaçlı yazılım saldırısından önce sisteminizin antivirüs tarafından savunulması kesinlikle çok önemlidir.

Malwarebytes Anti-Malware Premium çok basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir ve onunla çalışmanız oldukça basittir, yapmanız gereken tek şey tarama türünü belirtmektir. Tam tarama zaman gerektirir ve zamanınız olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir, o zaman en iyi ve en kapsamlı tarama yapmanız gerekir. Ancak yeterli zamanınız yoksa, özel tarama yapmak da işinizi görecektir. Ayrıca, taramanız için bir program belirleyebilir ve gelecekteki taramanız için zaman ve tarih belirleyebilirsiniz. Malwarebytes Anti-Malware Premium tüm kötü amaçlı yazılım ve diğer tehditleri yok edebilir çok güçlü bir programdır. Diğer bir antivirüs programı olan Avira Antivirus Pro 2018 yazılımını da deneyebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Malwarebytes Anti-Malware Premium’un Özellikleri: (Aşağıda Malwarebytes Anti-Malware Premium‘u ücretsiz olarak indirme sonrasında bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir.
  • Farklı türde taramalar yapabilir.
  • Tarama sürecinizi planlayabilir.
  • Kötü amaçlı yazılımları sisteminizden silebilir.
  • Kullanımı kolaydır.

Malwarebytes Anti-Malware Premium Sistem Gereksinimleri: (Malwarebytes Anti-Malware Premium ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 256MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 20MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 800MHz İşlemci veya daha üstü.