MAGIX Video Pro X11

MAGIX Video Pro X11 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv17.0.1.31
Dosya Boyutu655 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi20 Ocak 2020
Binance

MAGIX Video Pro X11 İndirMAGIX Video Pro X11, videolarınızı DVD’lerde düzenlemek, optimize etmek, dışa aktarmak ve yazmak için kullanılan etkileyici bir programdır. Bu son derece çok yönlü video düzenleme programı, karmaşık projelerin çoğuyla başa çıkabilecek çok çeşitli araçlar sunar. Dilerseniz MAGIX’in diğer bir video düzenleme programı olan MAGIX Vegas Pro 16‘yı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX Video Pro X11, acemilerin yanı sıra profesyonellerin de verimli kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu uygulama, DV ve HDV kameralardan, VHS kaydedicilerden, analog TV’den ve web kameralarından gelen materyali işleyebilir. Bu program AVI, MOV, MPEG, VOB, MP4, MP3, OGG, JPEG, GIF ve PNG gibi çok çeşitli dosya formatlarını destekler. Çok iyi bir şekilde donatılmış ve kapsamlı bir arayüze sahiptir. Ne kadar deneyimli olduğunuzu göz önünde bulundurmadan çalışın. Bu program bir program ve kaynak monitörü ile birlikte geliyor. Şablonlar, bir medya havuzu, bir zaman çizelgesi, tepe metre, aranjör, kaydırma çubuğu ve size sezgisel bir çalışma ortamı sunmak için tasarlanan diğer çeşitli araçlar. Dosyaları medya havuzundan kolayca eklemenizi sağlar ve video montajını oluşturmak için aranjörü kullanabilirsiniz. Basit bir tıklamayla düzeltici açabilir, fotoğrafların uzunluğunu değiştirebilir, fotoğrafları efektlerle kaydedebilir, hareket ayarlarını değiştirebilir ve video efektleri ekleyebilirsiniz. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

MAGIX Video Pro X11’in Özellikleri: (MAGIX Video Pro X11‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Videolarınızı DVD’lerde düzenlemek, optimize etmek, dışa aktarmak ve yazmak için kullanılan etkileyici bir programdır.
  • Karmaşık projelerin çoğuyla başa çıkabilecek çok farklı araçlar sunar.
  • Acemilerin yanı sıra profesyonellerin de kullanabileceği şekilde tasarlandı.
  • Malzemeyi DV ve HDV kameralardan, VHS kayıt cihazlarından, analog TV ve web kameralarından alabilirsiniz.
  • AVI, MOV, MPEG, VOB, MP4, MP3, OGG, JPEG, GIF ve PNG vb. İçeren çok farklı dosya formatlarını destekler.
  • Ne kadar deneyimli olursanız olun, çalışmayı çok kolaylaştıracak çok iyi donanımlı ve kapsamlı bir arayüze sahiptir.
  • Bir program ve kaynak izleyicisi ile birlikte gelir. Şablonlar, bir medya havuzu, bir zaman çizelgesi, tepe metre, aranjör, kaydırma çubuğu ve size sezgisel bir çalışma ortamı sunmak için tasarlanan diğer çeşitli araçlar.
  • Dosyaları medya havuzundan kolayca eklemenizi sağlar ve video montajını oluşturmak için aranjörü kullanabilirsiniz.

MAGIX Video Pro X11 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Video Pro X11‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7/ Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.