MAGIX VEGAS Pro 18

MAGIX VEGAS Pro 18 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv18
Dosya Boyutu693,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi5 Ağustos 2020
Binance

MAGIX VEGAS Pro 18 İndirMAGIX VEGAS Pro 18, profesyonelden acemilere kadar herkesin gerçek zamanlı SD, HD, 2K ve 4K video düzenlemeleri için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Bu program kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve daha küçük bölümlere ayrılmış geniş bir ekran görüntüler. Ana pencerenin sağ tarafı videolarınızı önizlemenizi sağlar ve ayrıca klibin her bir karesini oynatıp analiz etmenizi sağlar. Dilerseniz MAGIX’in diğer bir video düzenleme programı olan MAGIX Video Pro X12‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX VEGAS Pro 18, videoya arka plan, geçiş efektleri ve yeni video klipler eklemek için kullanılabilir. VEGAS Pro’nun zaman çizelgesi özelliği ses dosyalarını veya geçiş efektlerini kolayca seçebilmenizi sağlar. Video ile işiniz bittiğinde program üzerinden YouTube ile paylaşabilirsiniz. Sonuçta VEGAS Pro 18, gerçek zamanlı SD, HD, 2K ve 4K video düzenleme sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi ziyaret edin.

MAGIX VEGAS Pro 18’in Özellikleri: (MAGIX VEGAS Pro 18‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • SD, HD, 2K ve 4K video düzenlemeyi sağlayan etkileyici bir programdır.
  • Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Videoya arka plan, geçiş efektleri, yeni video klipler eklemek veya tüm nesneleri pürüzsüz 3D sunum elde etmek için kullanılabilir.
  • Videoyu kaydettiğinizde program üzerinden YouTube ile paylaşabilirsiniz.
  • Ekranın büyük bölümünü kaplayan bir zaman çizelgesine sahiptir

MAGIX VEGAS Pro 18 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX VEGAS Pro 18‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
Bellek (RAM): 8 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 6. Nesil Intel Core i5 veya eşdeğer AMD işlemci.