MAGIX Vegas Pro 17

MAGIX Vegas Pro 17 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv17.0.0.321
Dosya Boyutu681,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi28 Mart 2020
Binance

MAGIX Vegas Pro 17 İndirMAGIX VEGAS Pro 17, gelişmiş bir video ve ses düzenleme programıdır. VEGAS Pro 17, video ve ses düzenlemesi için tasarlanmış bir program olarak video dosyalarını ve diğer çoklu ortam formatlı dosyaları düzenleyebilir. Farklı dönüşümler, efektler, geçişler ve çok daha fazlasını içerir. Performansı veya kaliteyi kaybettirmeyen hızlı ve gelişmiş bir düzenleme sürecine sahiptir. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan TechSmith Camtasia 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX VEGAS Pro 17, sezgisel kullanıcı arayüzü ile profesyonel bir çalışma ortamı sağlar. Video dosyalarını orijinal kalitede düzenler, bu sayede kullanıcıların projelerinde kaliteden ödün vermeleri gerekmez. Kullanıcılar, zengin, profesyonel ve benzersiz bir video projesi oluşturmak için birden fazla ses efekti, bölme, özelleştirilmiş ses, farklı efektler ve geçişler ekleyebilir. 400 efekti ve 200+ 2D ve 3D geçişe, yerleşik renk optimizasyonuna ve görüntü saydamlığı özelliklerine de sahiptir. Blu-ray ve DVD ses dosyası formatlarını destekler ve verileri kolayca çıkarabilir. Kullanıcılar 2D videolardan 3D projeler oluşturarak istenen ve gerekli çalışmaları kolaylıkla yapabilir. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

MAGIX Vegas Pro 17’nin Özellikleri: (MAGIX Vegas Pro 17‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Güçlü ve gelişmiş bir video düzenleme programıdır.
  • İhtiyacınız olan araçlar tek bir düzenleme programında bir araya getirilmiş.
  • Farklı video ve ses formatlarını destekler.
  • 3D projeler için 2D videolar ile çalışabilirsiniz.
  • Farklı efektler, geçişler içerir.
  • Renk stabilizasyonu ve optimizasyonuna sahiptir.
  • Yüksek kalitede render alabilir.

MAGIX Vegas Pro 17 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Vegas Pro 17‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2 GHz hızında veya daha iyi herhangi bir işlemci.